Reklama
Reklama
Witam w obiektywie

12440466_10207007929790325_6132067466062498754_o1Nazywam się Marek Czwartyński, interesuję się fotografią i właśnie tej tematyki będą dotyczyć moje wpisy. Jak większość osób posiadających jakieś pasje, chciałbym się nimi podzielić z jak największą ilością osób, a publikując tutaj pewnie mam szansę zdobyć trochę więcej odwiedzin niż tylko na fanpage’u czy na stronie internetowej (wiadomo, tam będą podzielone w inny sposób).

Pewnie kilka osób mniej czy bardziej świadomie spotkało się już z moimi zdjęciami przeglądając poprzednie wydania gazety “Kurier Gmin”.

Co tutaj będzie można znaleźć … na pewno zdjęcia koncertowe oraz z różnych wydarzeń, imprez, street a czasami również zdjęcia ze zwykłych foto-spacerów, na których możecie również się załapać. Z czasem może uda się urozmaicić to wszystko wspólnymi spacerami foto czy innymi foto wyzwaniami.

Mam nadzieje, że zdjęcia które tu będą się ukazywać, będą wywoływać dużo pozytywnych relacji, opinii i uśmiechu na Waszych ustach.

Na dobry początek trochę radości wspominając ciepłe dni.

Marek Czwartyński

Od wieków ludzie starają się zapamiętać najważniejsze chwile wydarzenia oraz emocje, jedni próbowali uwiecznić to tworząc malunki, inni spisując, inni uwieczniając najważniejsze momenty zdjęciami. Ja zaliczam się do tych co piszą historię zdjęciami... na moich zdjęciach staram się ukazać emocje które znajdziemy w każdym typie fotografii zaczynając od sesji portretowych przechodząc przez koncerty, imprezy, reportaże, street a kończąc na fotografii okolicznościowej.

www: http://www.czwartynski.pl

e-mail: marek@czwartynski.pl

Reklama
Reklama