Reklama

Przejazd z Wrocławia do Katowic za 29,90 zł oraz do Poznania za 33,90 zł i Krakowa za 39,90 zł. Dzięki ofercie Biletu Taniomiastowego mieszkańcy województwa dolnośląskiego mogą podróżować taniej pociągami kategorii IC i TLK. Dodatkowo do dyspozycji pasażerów są najnowsze pociągi PesaDART, którymi dojadą m.in. do Łodzi, Warszawy, Lublina i Białegostoku.

Dzięki Biletowi Taniomiastowemu podróżni z Wrocławia mogą skorzystać z atrakcyjnej ceny na przejazdy 2. klasą pociągami InterCity. Za bilet do Katowic zapłacą 29,90 zł, do Poznania 33,90 zł, a do Krakowa 39,90 zł. Warto pamiętać, że od ceny biletów można odliczyć ulgi ustawowe, dzięki czemu studenci
i uczniowie zapłacą za przejazd jeszcze mniej. Bilet Taniomiastowy można kupić w kasach, biletomatach, przez aplikację mobilną IC Mobile Navigator oraz za pośrednictwem strony www.intercity.pl.

WrockówKomfortowa podróż na pokładzie nowych pociągów

Dodatkowo pasażerowie z Wrocławia mogą podróżować np. do Lublina, Łodzi czy Białegostoku pociągami PesaDART. Na ich pokładach na podróżnych czeka wiele udogodnień – wygodne fotele, gniazdka elektryczne, klimatyzacja. Pociągi są dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych, rodzin
z małymi dziećmi czy rowerzystów. Dodatkowo na trasie np. do Poznania czy Szczecina kursują pociągi zestawione ze zmodernizowanych wagonów, które jeżdżą pod marką InterCity.

Reklama
Reklama
?