Reklama
Reklama

Wołów

16 stycznia:
– 11.00 Bajkowy Kulturalny Poranek
– 13.00 Warsztaty “Kartka dla babci i dziadka”
– 16.30 Zajęcia plastyczne
17 stycznia:
– 10.00/11.00/12.00 “Cukier Lukier” czyli cukierkowe warsztaty
– 16.30 Zajęcia plastyczne
18 stycznia:
– 11.00 Spektakl teatralny “Zielony kopciuszek”
– 16.30 Zajęcia plastyczne
19 stycznia:
– 15.00 Warsztaty muzyczne dla dużych i małych
21 stycznia:
– 11.00 Rodzinny festiwal gier planszowych
Od wtorku do piątku – godz. 15.30 – 18.30 – warsztaty w pracowni modelarskiej klubu modelarskiego “Skorpion” – hala OSiR
Lubiąż
16 stycznia:
– 11.00 Projekcja bajki dla dzieci
17 stycznia:
– 11.00 – 13.00 Warsztaty plastyczne – odlewy gipsowe
18 stycznia
– 11.00 Zwiedzanie obiektu klasztornego (zbiórka wszystkich chętnych dzieci o godz. 10.45 w domu kultury)
19 stycznia
– 11.00 – 13.00 Warsztaty plastyczne – kartki z okazji dnia babci i dziadka
22 stycznia
– 11.00 -13.00 Warsztaty plastyczne – skarpetkowe zwierzaki
Wińsko
16 stycznia
– 12.00 Wyjazd do kina (zapisy i płatność w sekretariacie 5 zł/ osoba)
17 stycznia
– 13.00 Zajęcia plastyczne – zimowy pejzaż
– 14.00 Mikrofon dla ciebie
18 stycznia
– 10.00 Wyjazd na lodowisko lub basen (zapisy i płatność w sekretariacie 5 zł/ osoba)
19 stycznia
– 13.00 “W to mi graj” – zabawy z grami planszowymi
22 stycznia
– 13.00 Czytanie na chybił trafił – czytanie bajek oraz zajęcia w bibliotece
Biblioteka Głębowice zajęcia wtorki i piątki godz. 14.00
Biblioteka Krzelów zajęcia wtorki i piątki godz. 14.00
Brzeg Dolny
Ferie z DOK:
16 stycznia
– 11.00 Kino na ferie – “Balerina” – kino Odra
– 11.00 Loesje – życie na kartkach – zajęcia dla młodzieży – sala kameralna DOK
– 16.30 Zajęcia wokalne DOK – filia DOK, ul. Kolejowa 27
17 stycznia
– 10.00 – Masa solna I – warsztaty dla dzieci – sala kameralna DOK
– 11.00 – Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży – filia DOK, ul. Kolejowa 27
18 stycznia
– 11.00 Kino na ferie – “Trolle” – kino Odra
– 16.30 Zajęcia wokalne DOK – filia DOK, ul. Kolejowa 27
– 17.00 Spotkanie z podróżnikiem – “Gruzja, Armenia” –  filia DOK, ul. Kolejowa 27
19 stycznia
– 11.00 Warsztaty mydlarskie – Mydlane cudeńka – sala kameralna DOK
– 11.00 Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży – filia DOK, ul. Kolejowa 27
22 stycznia
– 10.00 Zaklinacz węży – sala kameralna DOK
Ferie na sportowo:
16 stycznia
– 9.00 – 10.30 Sala Treningowa KH-S “Rokita” –Zajęcia Ogólnorozwojowe z elementami zapasów – Adrian Czech

– 10.00 – 12.00  Lodowisko  – Nauka jazdy na łyżwach – Ireneusz Kowal

– 12.00 – 14.00  Lodowisko  – Jazda indywidualna na czas

17 stycznia

– 9.00 – 10.30  Sala Treningowa KH-S “Rokita” –Zajęcia Ogólnorozwojowe z elementami zapasów– Adrian Czech

– 11.00 – 13.00  Pływalnia  Aquasport  – Doskonalenie pływania  – Marek Miedźwiecki

– 11.00 – 12.30  Lodowisko  dla dzieci ze Szkół Podstawowych z Gminy Brzeg Dolny

– 12.30 – 14.00 Lodowisko  dla młodzieży z Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych z  Gminy Brzeg Dolny

18 stycznia

– 9.00 – 10.30 Sala Treningowa KH-S “Rokita” –Zajęcia Ogólnorozwojowe z elementami zapasów – Adrian Czech

– 11.00 – 12.30 Lodowisko -Zabawy i konkursy na lodzie dla dzieci ze Szkół Podstawowych z Gminy Brzeg Dolny

– 12.30 – 14.00  Lodowisko- Konkursy na lodzie dla młodzieży ze z Gimnazjów i  Szkół Ponadgimnazjalnych z Gminy Brzeg Dolny

19 stycznia

– 9.00 – 10.30  Sala Treningowa KH-S “Rokita” –Zajęcia Ogólnorozwojowe z elementami zapasów – Adrian Czech

– 11.00 – 12.30  Lodowisko  – Gry i zabawy na lodzie ( sprawnościowy tor przeszkód) dla dzieci ze Szkół Podstawowych Gminy Brzeg Dolny -Ireneusz Kowal

– 12.30 – 14.00  Lodowisko  – Gry i zabawy na lodzie ( sprawnościowy tor przeszkód) dla młodzieży z Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych z Gminy Brzeg  Dolny – Ireneusz Kowal

22 stycznia

-11.00 – 13.00  Pływalnia  Aquasport  – Gry i zabawy w wodzie – Marek Miedźwiecki

-11.00 – 12.30  Lodowisko  dla dzieci ze Szkół Podstawowych z Gminy Brzeg Dolny

-12.30 – 14.00  Lodowisko  dla młodzieży z Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych z Gminy Brzeg Dolny

Reklama
Reklama