Rady makijażystki

Mieszkanki powiatu mogły uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez makijażystkę Agatę Kruchowską. Spotkanie odbyło się w wołowskiej restauracji Piwnica pod Wołami. Czego dowiedziały się uczestniczki?

Jak zacząć nakładać makijaż, jak dobrać podkład, dlaczego gąbeczka musi być wilgotna czy jak konturować twarz ?Od tych zagadnień Agata Kruchowska zaczęła swoje warsztaty. Na spotkanie przybyło około 60 pań, które miały możliwość zobaczyć jak prawidłowo nakładać poszczególne produkty kosmetyczne, a nawet zobaczyć z bliska jakich używa doświadczona makijażystka. Chcesz wiedzieć więcej …

Agata Kruchowska makijażem i charakteryzacją zajmuję się od około 10 lat. Ukończyła szkołę charakteryzacji i wizażu, dodatkowo jako jedna z 7 makijażystek w Polsce miała zaszczyt i możliwość szkolić się u jednego z najlepszych paryskich makijażystów marki Givenchy. Pracuje m.in. przy sesjach zdjęciowych i teledyskach. W swojej karierze miała okazje malować np. Macieja Maniszewskiego czy Agnieszkę Dygant.