Reklama
Reklama

12471803_1023802671033555_1452917249362809360_oMamy do rozdania 1 podwójne zaproszenie na film “Słaba płeć?” i 1 podwójne zaproszenie na film “Pitbull. Nowe porządki”. Oba filmy są wyświetlanie dzisiaj w Wołowskim Ośrodku Kultury w ramach kina objazdowego Outdoor Cinema.

Co należy zrobić, aby wygrać podwójną wejściówkę do kina? Należy zakupić dzisiejszy e-Kurier i przesłać nam potwierdzenie zakupu na adres redakcja@kuriergmin.pl. Na wiadomości z dopiskiem “kino” , nazwą filmu i numerem kontaktowym czekamy do godziny 15.00. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Zwycięzców poinformujemy drogą telefoniczną.

“Słaba płeć?” to przezabawna opowieść o życiu w wielkim mieście, gdzie w roli głównej zobaczymy zjawiskową Olgę

Bołądź. “Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”to druga zabawna propozycja dla naszych widzów. Tym razem rzecz dzieje się w Ciechocinku, do którego przyjeżdża przystojny jazzman z Londynu i zakłada big bandowy zespół.
Ciepła, pełna inteligentnego humoru opowieść wydaje się być idealnym remedium na zimno i brak słońca :-).

Repertuar zamyka mocna propozycja “Pitbull. Nowe porządki”, czyli kontynuacja absolutnego hitu Patryka Vegi. Będą wybuchy, gangsterskie porachunki i szybkie romanse, czyli wszystko to, co w kinie sensacyjnym najlepsze…

Reklama
Reklama
?