Obrazy dolnobrzeskiej artystki w Wołowie

Dla tych, którzy nie mogli być na wernisażu Urszuli Musiała-Białowąs w Brzegu Dolnym jeszcze nic straconego. Dzieła malarki zostaną zaprezentowane w Wołowskim Ośrodku Kultury. Otwarcie wystawy odbędzie się 14 grudnia o godz. 18:00 w sali kameralnej WOK i będzie można ją oglądać w dniach od 14 grudnia do 21 grudnia 2018 roku, w godzinach pracy ośrodka.

Relację foto i wideo z dolnobrzeskiego wernisażu możecie zobaczyć tutaj -> Artystyczna podróż w świat malarstwa Urszuli Musiała-Białowąs

Publikujemy również nasz artykuł o wernisażu, który miał miejsce w Brzegu Dolnym z ostatniego wydania Kuriera Gmin (tj. 20 listopada 2018 r.):

Artystycznie w Brzegu Dolnym
“Maluję swój świat”
Wyjątkowe spotkanie ze sztuką trzech kobiet.

W Galerii Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury w Brzegu Dolnym miał miejsce wernisaż malarstwa Urszuli Musiała – Białowąs pt. “Maluję swój świat” z gościnnym udziałem Teresy Kosmowskiej i Zofii Tlatlik. 

Urszula Musiała – Białowąs maluje “od zawsze”, jednak dopiero od kilku lat dzieli się swoim talentem z innymi, dzięki czemu możemy podziwiać przepiękne obrazy z niezwykłymi pejzażami, kwiatami.
Teresa Kosmowska od trzech lat uczęszcza na zajęcia plastyczne dla osób dorosłych w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury, gdzie pod okiem mistrza Henryka Lidtke szlifuje swój niezaprzeczalny talent malarski. Zofia Tlatlik maluje od roku, sprawiając radość nie tylko sobie, ale i wszystkim, którzy mają okazję do obejrzenia jej dzieł.
Wernisaż przyciągnął wielu pasjonatów malarstwa, uczestnicy podziwiali obrazy, żywo o nich dyskutowali, niektórzy z zadumą przystawali przy tych, które wywarły na nich największe wrażenie.
Autorki prac podziękowały dyrektor DOK Danucie Chłód i opiekunce Galerii Renacie Karpiak za możliwość zorganizowania wernisażu, a wszystkim gościom za przybycie.