Co auto robiło na środku ronda?

Zdjęcie wykonane przez naszego Czytelnika
Zdjęcie wykonane przez naszego Czytelnika

Osobowy Ford K przez kilka dni leżał na środku ronda w Brzegu Dolnym, przy wyjeździe na most Wolności – 4 czerwca. Czytelnicy pytają nas, w jaki sposób samochód się tam znalazł?

Auto leżało na środku ronda co najmniej od połowy listopada. Najpierw na dachu, później postawione na kołach. Tablice osobowego Forda K świadczyły o tym, że zarejestrowany jest w Wałbrzychu.

Od naszych Czytelników dostaliśmy zdjęcia, na których widać, jak auto leży na dachu na trawniku, między znakami informacyjnymi. – Samochód wygląda jak porzucony, może ktoś go ukradł? – pytał nas pan Damian na Facebooku.
– W Komendzie Powiatowej Policji w Wołowie prowadzone jest postępowanie w sprawie o wykroczenie – przekazuje Kurierowi st. sierż. Marzena Pawlik, p.o. oficera prasowego KPP w Wołowie. – Właścicielka pojazdu już go zabezpieczyła.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kobieta kierująca fordem straciła panowanie nad autem wjeżdżając na rondo i znalazła się na jego środku. Samochód został już zabrany, a kobieta odpowie za spowodowanie kolizji.