Reklama

Mamy zgłoszoną kolejną wspólną akcję. To konkurs “Kryształy Roku” organizowany co roku przez Starostwo Powiatowe w Wołowie. Wyróżniamy w nim osoby, instytucje oraz stowarzyszenia z całego powiatu, działające ponadlokalnie na rzecz naszej społeczności i swoją działalnością zajmują szczególne miejsce w powiecie wołowskim.

archiwum (5)

“Kryształy Roku” to nagroda dla tych, którzy w szczególny sposób angażowali się i wyróżnili w pracach na rzecz lokalnej społeczności. Ideą nagrody jest także promowanie ciekawych inicjatyw, które nie zawsze są dostrzegane, a jednak warte docenienia.

Przypomnijmy, nasza akcja ma pokazać, że bez względu na to, gdzie mieszkamy, potrafimy się szanować. Szukamy mieszanych małżeństw, przyjaźni, narzeczonych, mieszkających lub pochodzących z Brzegu Dolnego, Wołowa i Wińska. Zapraszamy do udziału również naszych samorządowców. Wskażcie wspólną akcje, przedsięwzięcie, które zrobiliście ponad podziałami.

Czekamy na kolejne zgłoszenia z krótkimi opisami. Jeśli jesteście małżeństwem, przyjaciółmi, narzeczeństwem – napiszecie, co Was połączyło. Pomimo tego, że mieszkacie lub mieszkaliście w dwóch miastach spotkaliście się, dogadujecie i czerpiecie korzyści z dorobku dwóch gmin.

Po zakończeniu akcji nagrodzimy najlepsze, najoryginalniejsze i najbardziej wartościowe opisy. Piszcie na Facebooku lub na redakcja@kuriergmin.pl.

 

Reklama
Reklama
?