Reklama

archiwum (1)Ruszyła publiczna zbiórka pieniędzy na sztandar Komendy Powiatowej Policji w Wołowie. Prowadzą ją radni, szefowie instytucji i organizacji współpracujących na co dzień ze stróżami prawa.

Krzysztof Olejarnik, Komendant Powiatowej Policji w Wołowie zwrócił się do starosty Macieja Nejmana z propozycją powołania Społecznego Komitetu Fundatorów Sztandaru, który zajmie się  zbieraniem pieniędzy na wykonanie i zorganizowanie uroczystości wręczenia sztandaru. W Komitecie są miedzy innymi samorządowcy: Maciej Nejman, Jolanta Krysowata, Stanisław Jastrzębski, Dariusz Chmura, Teresa Maślanka, Władysław Boczar oraz przedstawiciele firm: Piotr Grobelny, Tadeusz Siczek, Jacek Czepnik, Mieczysław Gajewski, a także komendant policji Krzysztof Olejarnik.

– Utworzono specjalne konto na wpłaty. Mamy zezwolenia na przeprowadzenie pieniężnej zbiórki publicznej na terenie województwa dolnośląskiego – przekazuje Piotr Lewucha,  oficer prasowy KPP w Wołowie.

– Wszystkich Darczyńców chcemy uhonorować specjalnym podziękowaniem podczas oficjalnych uroczystości oraz informacją o wsparciu finansowym i organizacyjnym, w mediach i folderach okolicznościowych wydanych z tej okazji. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy wielu osób i instytucji, nasza inicjatywa zakończy się sukcesem – mówi Piotr Lewucha.

Koszt sztandaru to ok. 10 tys. zł.

 

Wszelkich wpłat na zakup sztandaru i organizację uroczystości jego wręczenia 25 czerwca 2016r. można dokonywać na konto:

 Komitet Społeczny Fundatorów Sztandaru

Komendy Powiatowej Policji w Wołowie

38109024600000000132095765

prowadzony w Banku Zachodnim WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu

 

Reklama
Reklama
?