Reklama
Reklama

Szkoły podstawowe:

BIEG 60m CHŁOPCY
LP. Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły
1 Arkadiusz Daniel 2004 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim 7,57
2 Jakub Kuczyński 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 7,8
3 Szymon Wasiłewski 2004 Zespół Szkół Społecznych w Wołowie 7,96
4 Kamil Kimel 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 8,11
5 PIOTR STRÓŻYŃSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 8,24
6 Bartosz Grzybalski 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 8,47
7 NATAN TOMCZAK 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 8,55
8 Tomasz Chodorowski 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 8,64
9 Jakub Ostropolski 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 8,68
10 Wiktor Fura 2004 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim 8,69
11 MACIEJ ZALEWSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 8,93
12 DANIEL POŁEĆ 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 8,93
13 BARTŁOMIEJ WOJTYŁA 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 9,01
14 Jakub Mastela 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 9,08
15 MATEUSZ OLESZKIEWICZ 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 9,1
16 Dawid Gładysz 2004 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Adama de Garnier w Głębowicach 9,2
17 Szymon Wijatyk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 9,24
18 Kuba Jacukiewicz 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 9,25
19 Jakub Jaguś 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 9,3
20 OSKAR IGNASZEWSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 9,38
21 MACIEJ SZOT 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 9,57
22 Radosław Sójka 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 9,67
23 Kuba Jakubczak 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 9,7
24 Kacper Trocki 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 9,82
25 BARTŁOMIEJ RAFAŁKO 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 9,83
26 Marcel Jackowski 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 10,02
27 Kuba Działa 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 10,1
28 Hubert Zablocki 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 10,66

 

BIEG 60m DZIEWCZĘTA
LP. Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły
1 Emilia Pawliczak 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 8,7
2 Julia Sasanowicz 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 8,72
3 Wiktoria Pniewska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 8,78
4 ALINA WISSGOTT 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 8,9
5 Aleksandra Wiśniewska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 8,99
6 JULIA ZABAGŁO 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 9,02
7 Jagoda Florek 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 9,04
8 Monika Skrzypek 2004 Zespół Szkół Społecznych w Wołowie 9,06
9 Oliwia Pyrek 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 9,1
10 Zuzanna Szpyra 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 9,25
11 NATALIA ŻANKOWSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 9,25
12 LAURA KOPA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 9,37
13 Wiktoria Korzeniowska 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 9,46
14 Martyna Romaniuk 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 9,47
15 Katarzyna Czarnowska 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 9,54
16 SANDRA DYBUL 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 9,58
17 Alicja Moroz 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 9,61
18 Oliwia Wojciechowska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 9,68
19 OLIWIA SZCZECIŃSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 9,83
20 WIKTORIA JAROSZEWSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 10,17
21 Natalia Huk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 11,02
22 KAROLINA KRAWIEC 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 11,63

 

BIEG 300m CHŁOPCY
LP. Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły
1 Arkadiusz Daniel 2004 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim 43,87
2 Jakub Kuczyński 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 46,62
3 Bartosz Grzybalski 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 47,47
4 PIOTR STRÓŻYŃSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 50,02
5 Tomasz Chodorowski 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 50,47
6 Kamil Kimel 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 50,77
7 NATAN TOMCZAK 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 52,9
8 MACIEJ ZALEWSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 53,02
9 MATEUSZ OLESZKIEWICZ 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 54,61
10 Dawid Gładysz 2004 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Adama de Garnier w Głębowicach 56,04
11 BARTŁOMIEJ RAFAŁKO 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 56,04
12 Marcel Jackowski 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 56,79
13 Jakub Mastela 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 56,92
14 Kuba Jakubczak 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 57,51
15 OSKAR IGNASZEWSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 58,19
16 MACIEJ SZOT 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 58,29
17 Kuba Jacukiewicz 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 58,54
18 KAJETAN ZATWARDNICKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 59,14
19 Jakub Ostropolski 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 1,00,62
20 Radosław Sójka 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 1,00,90
21 DANIEL POŁEĆ 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 1,01,56
22 Kuba Działa 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 1,02,23
23 Kacper Trocki 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 1,02,90
24 Szymon Wijatyk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 1,03,84
25 Szymon Stelmaszczuk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 1,07,15

 

BIEG 300m DZIEWCZĘTA
LP. Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły
1 Aleksandra Wiśniewska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 49,69
2 Julia Sasanowicz 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 51,48
3 Zuzanna Szpyra 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 52,29
4 Emilia Pawliczak 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 53,49
5 ALINA WISSGOTT 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 53,94
6 Martyna Romaniuk 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 54,78
7 Wiktoria Pniewska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 54,89
8 LAURA KOPA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 55,38
9 Oliwia Pyrek 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 55,85
10 Katarzyna Czarnowska 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 56,04
11 Oliwia Wojcieszak 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 56,61
12 Alicja Moroz 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 57,46
13 NATALIA ŻANKOWSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 58,32
14 WIKTORIA JAROSZEWSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 58,74
15 OLIWIA SZCZECIŃSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 59,06
16 JULIA ZABAGŁO 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 59,74
17 Natalia Huk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 1,00,87
18 SANDRA DYBUL 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 1,12,08

 

RZUT PIŁECZKĄ CHŁOPCY
LP. Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły
1 Michał Jura 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 74
2 MACIEJ ZALEWSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 49
3 Wiktor Fura 2004 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim 48
4 Jakub Jaguś 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 44
5 Kacper Szlachetka 2004 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim 40
6 Radosław Sójka 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 39
7 Szymon Stelmaszczuk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 39
8 PIOTR STRÓŻYŃSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 38
9 Kuba Jacukiewicz 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 37
10 MATEUSZ OLESZKIEWICZ 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 36
11 Szymon Wijatyk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 34
12 Jakub Ostropolski 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 33
13 Bartosz Żyto 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 31
14 BARTŁOMIEJ RAFAŁKO 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 29
15 Kuba Jakubczak 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 29
16 BARTŁOMIEJ WOJTYŁA 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 28
17 OSKAR IGNASZEWSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 28
18 Bartosz Krupiak 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 27
19 Kacper Trocki 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 27
20 KAJETAN ZATWARDNICKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 27
21 Bartłomiej Czochara 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 25
22 Jakub Mastela 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 25
23 Kuba Działa 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 25

 

RZUT PIŁECZKĄ DZIEWCZĘTA
LP. Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły
1 JULIA ZABAGŁO 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 44
2 Wiktoria Korzeniowska 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 37
3 NATALIA ŻANKOWSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 35
4 Julia Sasanowicz 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 35
5 Aleksandra Wiśniewska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 35
6 Oliwia Ciesielska 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 32
7 WIKTORIA JAROSZEWSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 32
8 Alicja Moroz 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 31
9 Jagoda Florek 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 29
10 Zuzanna Janas 2004 Zespół Szkół Społecznych w Wołowie 28
11 ALINA WISSGOTT 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 27
12 KAROLINA KRAWIEC 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 26
13 Oliwia Wojciechowska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 25
14 LAURA KOPA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 24
15 Wiktoria Pniewska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 23
16 Dominika Kisielowska 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 22
17 Zuzanna Szpyra 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 21
18 Katarzyna Czarnowska 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 20
19 SANDRA DYBUL 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 20
20 OLIWIA SZCZECIŃSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 18
21 Natalia Huk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 15

 

SKOK W DAL CHŁOPCY
LP. Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły
1 Arkadiusz Daniel 2004 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim 5,47
2 Szymon Wasilewski 2004 Zespół Szkół Społecznych w Wołowie 4,69
3 Kamil Kimel 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 4,57
4 Bartosz Grzybalski 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 4,5
5 Jakub Ostropolski 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 4,36
6 NATAN TOMCZAK 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 4,34
7 Jakub Kuczyński 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 4,25
8 Wiktor Fura 2004 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim 4,21
9 DANIEL POŁEĆ 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,83
10 Tomasz Chodorowski 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 3,8
11 Jakub Mastela 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 3,8
12 MATEUSZ OLESZKIEWICZ 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,66
13 Kacper Trocki 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,65
14 Jakub Jaguś 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 3,64
15 Kuba Jacukiewicz 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,59
16 MACIEJ ZALEWSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,57
17 PIOTR STRÓŻYŃSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,55
18 BARTŁOMIEJ RAFAŁKO 2004 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie 3,53
19 OSKAR IGNASZEWSKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,45
20 Kuba Jakubczak 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,43
21 Dawid Gładysz 2004 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Adama de Garnier w Głębowicach 3,38
22 Radosław Sójka 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 3,38
23 Szymon Wijatyk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 3,37
24 Marcel Jackowski 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,3
25 MACIEJ SZOT 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,27
26 Kuba Działa 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,22
27 Szymon Stelmaszczuk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 3,18
28 KAJETAN ZATWARDNICKI 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 2,7

 

SKOK W DAL DZIEWCZĘTA
LP. Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły
1 Julia Sasanowicz 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 4,2
2 Wiktoria Korzeniowska 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 4,09
3 Wiktoria Pniewska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 4,04
4 Zuzanna Szpyra 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,96
5 Katarzyna Czarnowska 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 3,95
6 Monika Skrzypek 2004 Zespół Szkół Społecznych w Wołowie 3,9
7 Emilia Pawliczak 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 3,8
8 Martyna Romaniuk 2004 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie 3,79
9 Aleksandra Wiśniewska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,78
10 WIKTORIA JAROSZEWSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,77
11 JULIA ZABAGŁO 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,72
12 NATALIA ŻANKOWSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,6
13 Oliwia Wojciechowska 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,6
14 Jagoda Florek 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,57
15 Alicja Moroz 2004 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu Dolnym 3,55
16 Zuzanna Janas 2004 Zespół Szkół Społecznych w Wołowie 3,41
17 LAURA KOPA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,4
18 Oliwia Pyrek 2004 ZSP w Wołowie – Szkoła Podstawowa nr 1 3,4
19 Natalia Huk 2004 Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej 3,29
20 OLIWIA SZCZECIŃSKA 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3,17
21 Natalia Skikiewicz 2004 Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim 3,05
22 SANDRA DYBUL 2004 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie 3

 

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:

OPEN
BIEG 100m CHŁOPCY
Bieg Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły TOR CZAS
OPEN Patryk Duda 2000 Technikum nr 1 im. T. Kościuszki 4 11,69
OPEN Kacper Kowaluk 1999 Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika 5 12,01
OPEN Konrad Winiarczyk 2001 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Wołowie 3 12,37
OPEN Aleksander Oksanicz 2003 ZSP w Wołowie – Gimnazjum Publiczne nr 2 1 12,6
OPEN Jakub Kociemba 1998/1997 Technikum nr 1 im. T. Kościuszki 6 12,89
OPEN Adam Myślicki 2002 Zespół Szkół Społecznych w Wołowie 2 13,39

 

OPEN
BIEG 100m DZIEWCZĘTA
Bieg Imię, Nazwisko Rok urodzenia Nazwa szkoły TOR CZAS
OPEN Dobrosława Madej 2003 ZSP w Wołowie – Gimnazjum Publiczne nr 2 1 13,52
OPEN Maja Jurczak 2001 ZSP w Wołowie – Gimnazjum Publiczne nr 2 3 13,82
OPEN Alicja Łużna 2000 Technikum nr 1 im. T. Kościuszki 4 14,09
OPEN Gabriela Walczak 2002 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Wołowie 2 14,51
OPEN Izabela Grzymek 1998/1997 Technikum nr 1 im. T. Kościuszki 6 16,64
OPEN Dorota Myślicka 1999 Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika 5 16,95
Reklama
Reklama