Kiedy wywiozą śmieci?

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie zaplanowało na rok z góry harmonogram odbierania śmieci w mieście oraz poszczególnych miejscowościach.

ODPADY ZMIESZANE

TEREN WOŁOWA – RAZ W TYGODNIU

 

Wykaz ulic (rejon 1 i 2 ):

Pojemniki 110 l, 120 l, 1100 l, kosze uliczne: ul. Andersa, Armii Krajowej, Bat. Chłopskich, Bema, Berlinga, Iwaszkiewicza, Kaczmarskiego, Konopnickiej, Kupiecka, Objazdowa, Orzeszkowej, Prusa, Ratusz (Rynek), Roztocze, Słowackiego, Słowicza, Spacerowa, Staszica, Szarych Szeregów, Tischnera, Trzebnicka, Twardowskiego, Uł. Krechowieckich.

Pojemniki 1100 l:  ul. Al. Niepodległości, Biała Góra, Gajowa, Krzywy Wołów, Ludowa, Oliwna Góra, Piłsudskiego, Pułaskiego, Rawicka,  Sikorskiego, Waszyngtona, Wiosenna, Woj. Polskiego, Zielona Góra.

Kontenery KP-7: Bosaka, Kąpielowa, Kolejowa, Korzeniowskiego, Kościuszki, Poznańska, Radna, Ścinawska.

Daty odbioru:

  • 16, 23, 30 stycznia,
  • 6, 13, 20, 27 lutego,
  • 6, 13, 20, 27 marca,
  • 3, 10, 18, 24 kwietnia,
  • 2, 8, 15, 22, 29 maja,
  • 5, 12, 19, 26 czerwca,
  • 3, 10, 17, 24, 31 lipca,
  • 7, 14. 21. 28 sierpnia,
  • 4, 11, 18, 25 września,
  • 2, 9, 16, 23, 30 października,
  • 6, 13, 20, 27 listopada,
  • 4, 11, 18, 27 grudnia.

Wykaz ulic (rejon 3 i 4):

Pojemniki 110 l, 120 l, 1100 l, kosze uliczne:  ul. Inw. Wojennych, Jagodowa, Krótka, Łąkowa, Matejki, Modrzewiowa, Nowa, Osiedlowa, Pow. Śląskich, Poziomkowa, Świerkowa, Zielona;

Pojemniki 1100 l: ul. Akacjowa, Bociania, Czapskiego, Dębowa, Gołębia, Herberta, Herlinga-Grudzińskiego, Hłaski, Jesionowa, Giedroycia, Kościuszki, Krucza, Lema, Leśna od nr29 do nr37, Mickiewicza, Miłosza, Parkowa, Rawicka, Skłodowskiej-Curie, Skowronkowa, Sokola, Sowia, Trzebnicka (pół ulicy), Uskorska, Wrocławska, Żeromskiego Żurawia;

Kontenery KP-7:  Piłsudskiego, Pułaskiego, Rynek, Więzienna , Wileńska, Wojska Polskiego, Wrocławska.

 

Daty odbioru:

  • 10, 17, 24, 31 stycznia,
  • 7, 14, 21, 28 lutego,
  • 7, 14, 21, 28 marca,
  • 4, 11, 19, 25 kwietnia,
  • 2, 9, 16, 23, 30 maja,
  • 6, 13, 20, 27 czerwca,
  • 4, 11, 18, 25 lipca,
  • 1, 8, 16, 22, 29 sierpnia,
  •  5, 12, 19, 26 września,
  • 3, 10, 17, 24, 31 października,
  •  7, 14, 21, 28 listopada,
  •  5, 12, 19, 27 grudnia.

 

Wykaz ulic (rejon 5 i 6):

Pojemniki 110 l, 120 l, 1100 l, kosze uliczne: ul. Wrzosowa;  ul. Cisowa, Leśna od nr 38 do końca, Miła, Pogodna, Ratusz (Rynek), Spokojna, Wesoła;

Kontenery KP-7: * Kąpielowa, Piłsudskiego, Pułaskiego, Reja, Robotnicza, Ścinawska, Trzebnicka, Zwycięstwa.

Daty odbioru:

  •  11, 18, 25 stycznia,
  •  1, 8, 15, 22 lutego,
  •  1, 8, 15, 22, 29 marca,
  •  5, 12, 20, 26 kwietnia,
  •  4, 10, 17, 24, 31 maja,
  •  7, 14, 21, 28 czerwca,
  •  5, 12, 19, 26 lipca,
  •  2, 9, 17, 23, 30 sierpnia,
  •  6, 13, 20, 27 września,
  •  4, 11, 18, 25 października,
  •  2, 8, 15, 22, 29 listopada,
  •  6, 13, 20, 28 grudnia.

 

Wykaz ulic (rejon 7 i 8):

Pojemniki 110 l, 120 l, 1100 l, kosze uliczne: ul. Al. Niepodległości, Cicha, Jasna, Kasztanowa, Komuny Paryskiej, Lipowa, Listopadowa, Panieńska, Plater, Więzienna, Woj. Polskiego; * ul. Boczna, Braci Korczyńskich, Chrzanowskiej, Gliniana, Kolejowa, Kościuszki, Leśna od nr 1 do nr 28, Magazynowa, Mleczarska, Morelowa, Polna, Przemysłowa, Składowa, Słoneczna, Stawowa, Wiśniowa, Witosa, Zaułek Zielony;

Kontenery KP-7:  Al. Obr. Lwowa, Chopina, Kościuszki, Leśna, Metalowa, Poznańska, Wiśniowa, Zaułek Zielony.

Daty odbioru:

  • 12, 19, 26 stycznia,
  •  2, 9, 16, 23 lutego,
  •  2, 9, 16, 23, 30 marca,
  •  6, 13, 20, 27 kwietnia,
  •  4, 11, 18, 25 maja,
  •  1, 8, 14, 22, 29 czerwca,
  •  6, 13, 20, 27 lipca,
  •  3, 10, 17, 24, 31 sierpnia,
  •  7, 14, 21, 28 września,
  •  5, 12, 19, 26 października,
  •  2, 9, 16, 23, 30 listopada,
  •  7, 14, 21, 28 grudnia.

 

Wykaz ulic (rejon 9 i 10):

Pojemniki 110 l, 120 l, 1100 l, kosze uliczne: ul. Al. Obr. Lwowa, Chopina, Floriańska, Garwolska, Ludowa (pojemniki 1100l), Metalowa, Nowowiejska, Piłsudskiego, Pułaskiego (pojemniki 1100l), Ścinawska, Wiejska, Wileńska; * ul. Kościuszki (pojemniki 1100l), Pl. Sobieskiego, Poznańska, Przechodnia, Ogrodowa, Ratusz (Rynek), Rawicka, Reja, Robotnicza, Trzebnicka, Ubojowa;

Kontenery KP-7: Bosaka, Kąpielowa, Kolejowa, Korzeniowskiego, Kościuszki, Piłsudskiego, Poznańska, Radna, Rynek, Ścinawska.

Data odbioru: 

  • 13, 20, 27 stycznia,
  •  3, 10, 17, 24 lutego,
  •  3, 10, 17, 24, 31 marca,
  •  7, 14, 21, 28 kwietnia,
  •  5, 12, 19, 26 maja,
  •  2, 9, 16, 23, 30 czerwca,
  •  7, 14, 21, 28 lipca,
  •  4, 11, 18, 25 sierpnia,
  •  1, 8, 15, 22, 29 września,
  •  6, 13, 20, 27 października,
  •  3, 10, 17, 24 listopada,
  •  1, 8, 15, 22, 29 grudnia.

WSIE W GMINIE WOŁÓW – CO DWA TYGODNIE 

Boraszyn, Dębno, Rudno, Tarchalice, Wodnica, Wrzosy: 23 stycznia,6,20 lutego, 6,20 marca,3,18 kwietnia, 2,15,29 maja, 12,26 czerwca, 10,24 lipca, 7,21 sierpnia, 4,18 września, 2, 16,30 października, 13,27 listopada, 11,21 grudnia.

Łososiowice, Mojęcice, Piotroniowice : 10,24 stycznia,7,21 lutego, 7,21 marca, 4,19 kwietnia, 4,16,30 maja, 13,27 czerwca,11,25 lipca, 8,22 sierpnia, 5,19 września, 3,17,31 października, 14,28 listopada, 12,22 grudnia.

Domaszków, Gliniany, Krzydlina Mała, Krzydlina Wielka: 11,25 stycznia, 8,22 lutego, 8,22 marca, 5,20 kwietnia, 5,17,31 maja, 14,28 czerwca, 12,26 lipca, 9,23 sierpnia, 6,20 września, 4,18 października, 2,15,29 listopada, 13,27 grudnia.

Garwół, Gródek, Mikorzyce, Miłcz, Miłcz Leśny, Proszkowa, Sławowice, Smarków, Straszowice, Straża, Żychlin: 12,26 stycznia, 9,23 lutego, 9,23 marca, 6,21 kwietnia, 8,18 maja, 1,16,29 czerwca, 13,27 lipca, 10,24 sierpnia, 7,21 września, 5,19 października, 3,16,30 listopada,14,28 grudnia.

Biskupice, Kąty, Prawików, Rataje, Stobno, Zagórzyce: 2,13,27 stycznia, 10,24 lutego, 10,24 marca, 7,24 kwietnia, 9,19 maja, 2,19,30 czerwca, 14,28 lipca, 11,25 sierpnia, 8,22 września, 6,20 października, 6,17 listopada, 1,15,29 grudnia.

Bożeń, Golina, Kłopotówka, Kretowice, Moczydlnica Dworska, Stary Wołów: 3,16,30 stycznia, 13,27 lutego, 13,27 marca, 10,25 kwietnia, 10,22 maja, 5,20 czerwca, 3,17,31 lipca, 14,28 sierpnia, 11,25 września, 9,23 października, 7,20 listopada, 4,18 grudnia.

Pawłoszewo, Pełczyn, Pierusza, Łazarzowice, Nieszkowice, Siodłkowice, Stęszów, Warzęgowo, Wróblewo: 4,17,31 stycznia, 14,28 lutego, 14,28 marca, 11,26 kwietnia, 11,23 maja, 6,21 czerwca, 4,18 lipca, 1,16,29 sierpnia, 12,26 września, 10,24 października, 8,21 listopada, 5,19 grudnia.

Lipnica, Uskorz Mały, Uskorz Wielki: 5, 18 stycznia, 1,15 lutego, 1, 5,29 marca, 12,27 kwietnia, 12,24 maja, 7,22 czerwca, 5,19 lipca, 2,17,30 sierpnia, 13,27 września, 11,25 października, 9,22 listopada, 6,20 grudnia.

Lubiąż: 11,25 stycznia, 8,22 lutego, 8,22 marca, 5,12,26 kwietnia, 10 24 maja, 7,21 czerwca, 5,19 lipca, 2,9,23 sierpnia, 6,20 września, 4,18,25 października, 8,22 listopada, 6,20 grudnia.

ODPADY ZBIERANE SELEKTYWNIE: