MIKOŁAJ JAWOREK

ALAN BARCIŃSKI

MIKOŁAJ SZALEWICZ

ANTONI KOPEĆ

Na wołowski stadion 5 maja 2018 roku zawitała drużyna Tęcza Brzezia Łąka, a więc lider rozgrywek młodzików. W pierwszym spotkaniu nasza drużyna uległa przeciwnikowi na ich boisku aż 9:0. W sobotę po bardzo emocjonującym meczu, w którym przegrywaliśmy już 0:2 wygraliśmy 5:3.

Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczął się dla gości, ale nasz zespół rozkręcał się z minuty na minutę. Kolejne sytuacje bramkowe sprawiały, że młodzi piłkarze czuli się na boisku coraz pewniej i ich gra mogła się na prawdę podobać. W końcu po strzeleckim popisie Macieja Dziubińskiego wyszliśmy na prowadzenie 3-2. Gracze z Brzeziej Łąki podjęli jednak rękawice i szybko odpowiedzieli golem wyrównującym. Końcówka spotkania to szaleńcze tempo i sytuacje bramkowe z obu stron. Nasz zespół okazał się skuteczniejszy i tego dnia trzy punkty zostały w Wołowie.

Wielkie brawa dla zawodników za walkę i zostawione serducho na boisku, a także wiarę w zwycięstwo i nie poddanie się przy wyniku 0:2 dla przeciwnika. Widać postępy jakie zawodnicy poczynili w ostatnim czasie. Trener Sebastian Śniechowski jest bardzo zadowolony z gry, którą prezentują jego zawodnicy. Cieszy również fakt, że konkurencja w zespole jest bardzo duża, trener w każdym meczu dokonuje wielu zmian, przez co każdy zawodnik pojawia się na boisku niezależnie od wyniku.