Reklama
Reklama

Nowa akcja naszej redakcji ma pokazać, że bez względu gdzie mieszkamy, potrafimy się szanować. Szukamy mieszanych małżeństwa, przyjaźni, narzeczonych, mieszkających lub pochodzących z Brzegu Dolnego, Wołowa, Wińska. Pokażmy, że obce są nam waśnie brzesko-wołowsko-wińskie 🙂 My, wbrew niektórym smutnym politykom, potrafimy się uśmiechać, bawić, odwiedzać w każdym z miast. Zapraszamy do udziału również naszych samorządowców. Wskażcie wspólną akcje, przedsięwzięcie, które zrobiliście ponad podziałami.

dlonie

Jako pierwszą akcje pokazujemy Powiatową Galę Kultury i Sportu, gdzie w Plebiscycie Kuriera Gmin, mieszkańcy głosują na tych, którzy na co dzień promują nasze gminy w kulturze i sporcie. Wspólna zabawa, zdrowa rywalizacja – taki przyświeca jej cel.

Firma ponad podziałami: Gazeta Kurier Gmin, która od 25 lat wychodzi na terenie 3 gmin (Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko). Obecnie pracuje u nas 14 osób, z tego 5 pochodzi z gminy Wołów, 5 z gminy Brzeg Dolny. Pozostali mieszkają we Wrocławiu i Warszawie. Wśród nich są osoby, które migrowały do sąsiedniego miasta za swoimi małżonkami.

Czekamy na kolejne zgłoszenia z krótkimi opisami. Jeśli jesteście małżeństwem, przyjaciółmi, narzeczeństwem – napiszecie, co Was połączyło. Pomimo tego, że mieszkacie lub mieszkaliście w dwóch miastach spotkaliście się, dogadujecie i czerpiecie korzyści z dorobku dwóch gmin.

Po zakończeniu akcji nagrodzimy najlepsze, najoryginalniejsze i najbardziej wartościowe opisy.

Piszcie na Facebooku lub na redakcja@kuriergmin.pl.

 

Reklama
Reklama
?