Reklama
Reklama

Mamy zgłoszoną kolejną wspólną akcję wołowsko-brzeską. To budowa domu dla osób niepełnosprawnych “Niezwykła Karina”. Dom buduje Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych z Wołowa, z kolei inwestycje wspiera i promuje swoim nazwiskiem aktor pochodzący z Brzegu Dolnego Cezary Żak.

W domu będą mogli zamieszkać niepełnosprawni z całego powiatu wołowskiego.

Przypomnijmy, nasza akcja ma pokazać, że bez względu, gdzie mieszkamy, potrafimy się szanować. Szukamy mieszanych małżeństwa, przyjaźni, narzeczonych, mieszkających lub pochodzących z Brzegu Dolnego, Wołowa, Wińska. Zapraszamy do udziału również naszych samorządowców. Wskażcie wspólną akcje, przedsięwzięcie, które zrobiliście ponad podziałami.

Czekamy na kolejne zgłoszenia z krótkimi opisami. Jeśli jesteście małżeństwem, przyjaciółmi, narzeczeństwem – napiszecie, co Was połączyło. Pomimo tego, że mieszkacie lub mieszkaliście w dwóch miastach spotkaliście się, dogadujecie i czerpiecie korzyści z dorobku dwóch gmin.

Po zakończeniu akcji nagrodzimy najlepsze, najoryginalniejsze i najbardziej wartościowe opisy. Piszcie na Facebooku lub na redakcja@kuriergmin.pl.

dlonie
Przyjaźnie, małżeństwa, narzeczeństwa i wspólne akcje

 

 

Reklama
Reklama
?