Wybory samorządowe 2018 – kandydaci do Rady Powiatu

Już niedługo zadecydujemy, kto zasiądzie w radzie powiatowej. Zanim jednak pójdziemy do urn, warto sprawdzić, na kogo możemy zagłosować w tym roku. Publikujemy więc dla Was pełną listę kandydatów.

Kandydaci do Rady Powiatu

Okręg nr 1 
Miasto i Gmina Wołów
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Powiatowe Wspólnota
Maciej Nejman, Kazimierz Pakulski, Elżbieta Bereza, Urszula Wojtyło, Danuta Jelec, Elżbieta Krzykwa, Rafał Zając, Elwira Kaczmarek-Riedel, Mirosław Łataś, Bartosz Granat, Adam Semczuk
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
Wacław Kwiek, Jerzy Truś, Eugeniusz Opyd, Józef Misztal, Ewa Piętoń, Grażyna Butkiewicz, Krystyna Gaweł, Ryszard Klepacz, Urszula Mytnik, Jerzy Aniko
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Wioletta Krakowska, Józef Wilk, Waldemar Wasilewski, Tomasz Ręka, Bartosz Grocholski, Aleksandra Mrozek, Marta Stefańska, Marian Biernacki, Dorota Kowalska, Piotr Mielko
Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Anna Wróbel, Piotr Laska, Sabina Bogdańska, Beata Kurczak, Franciszek Madera, Dariusz Sulikowski, Magdalena Szuflińska-Kowalczyk, Paweł Wachna
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Janusz Dziarski, Zbigniew Posacki, Artur Gaweł, Bożena Osińska, Andrzej Choina, Halina Nowak, Tomasz Winowski, Katarzyna Wałęska, Marek Karpiak, Renata Sołtysiak

Okręg nr 2
Miasto i Gmina Brzeg Dolny
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Pirka – Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zbigniew Skorupa, Józef Szumilas, Danuta Chłód, Jarosław Iskra, Artur Michałek, Monika Kobusińska, Monika Charłampowicz, Stanisław Jastrzębski
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
Cezary Muszyński, Jerzy Więcławski, Czesława Listwan, Piotr Franczuk, Elżbieta Grabowska, Dariusz Dąbrowski, Maria Kuźma, Bronisław Syguła
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Powiatowe Wspólnota
Kamil Jeżyna, Anna Polek, Sylwia Żuczek, Iwona Ikoniak-Sobczyk, Sławomir Niewiadomski, Aneta Kwiatkowska, Jolanta Kaleta
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Janusz Kawalec, Beata Gągolewska, Marian Nabzdyk, Krzysztof Ćwiklicki, Jolanta Drozda, Bartłomiej Tarnawski, Natasza Milczanowska, Wojciech Orłowski

Okręg nr 3
Gmina Wińsko
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
Anna Kaziszyn, Tadeusz Smolara, Zdzisław Ożga
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Powiatowe Wspólnota
Wojciech Adamczak, Michał Gołąb, Ewa Książczyk, Mariola Radziszewska, Ryszard Mirytiuk
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Stanisław Tolisz, Stanisław Borkowski, Małgorzata Szadej-Valle, Jan Piskorz, Marta Zawistowska
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Artur Fojt, Wojciech Myrdzio, Elżbieta Żygadło, Elżbieta Magda, Jan Zioła

Kandydaci do Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym, Wołowie i w Wińsku.