KONKURS z okazji Dnia Matki

Złóż życzenia dla mamy na facebook’u Kurier Gmin lub Kurier Press w komentarzu pod konkursem lub na kuponie zgłoszeniowym z gazety. Nagrodzimy najpiękniejsze życzenia i opublikujemy w następnym wydaniu Kuriera Gmin.
Do wygrania:

Bukiet od kwiaciarni Niezapominajka w Wołowie

Kwiaciarnia w swoim asortymencie ma również upominki, kwiaty doniczkowe, bukiety ślubne, okolicznościowe, wieńce, wiązanki.

3 książki pt.„Stres na detoksie”

Miłość, Porządek, Radość, Szacunek, Wolność… Tak brzmią tytuły rozdziałów książki „Stres na detoksie”, której zasadniczym tematem jest… jedzenie. W swojej niezwykłej książce Urszula Mijakoska i Monika Stachura pokazują, jaki wpływ mają potrzeby emocjonalne na to, co jemy i odwrotnie – jak nawyki żywieniowe wpływają na samopoczucie i relacje z innymi. A przede wszystkim: stopniowo odkrywają przed czytelnikiem, jak – jedząc, a nie unikając jedzenia – przejąć kontrolę nad swoim życiem.

2 vouchery o wartości 50 zł do Salonu Kosmetycznego Laanza w Wołowie

Salon świadczy szeroki zakres usług.

3 vouchery na Jonowe Oczyszczanie Organizmu od Beata Zdrowie i Uroda w Wołowie

Zabieg pozwala na łatwe, bezpieczne i zdrowe pozbycie się toksyn poprzez stopy. Ciało oczyszcza się gdy Ty siedzisz wygodnie trzymając nogi w pojemniku wypełnionym ciepłą wodą. Jest to bardzo efektywny sposób na pozbycie się toksyn z całego organizmu.

2 piękne bukiety od kwiaciarni w Agro-Centrum przy ul. Naborowskiej 4 w Brzegu Dolnym.

Regulamin

Sponsorzy:

FB_IMG_1463075371673

wizytowka_4_1307

wizytowka_3_1307

wizytowka1_1307

kwiaciarnia_przod