Kurier wita na świecie!

Co tydzień odwiedzamy szpital w naszym powiecie i pokazujemy Wasze maluchy, które dopiero przyszły na świat. Jeśli chcesz się pochwalić swoją nowo narodzoną pociechą, wyślij nam zdjęcie, a my opublikujemy je w Kurierze. W ostatnim wydaniu naszego tygodnika znajdziecie kolejne zdjęcia uroczych pociech. Zobaczcie Antosia, Karolinę, Marcina Mikołaja, Antoniego, Laurę i Lenę. Gratulujemy rodzicom tych maluchów!

AntoniAntoni urodził się 6 lipca po godzinie 22.00. Pierwsze dziecko Marty i Pawła Sykałów z Brzegu Dolnego w chwili narodzin ważyło 3 900 gramów i mierzyło 56 centymetrów.

 

 

LenaLena przyszła na świat 6 lipca. Ważyła 4 000 gramów i mierzyła 56 centymetrów. Rodzice Lenki to Gabrysia i Andrzej z Mojęcic.

 

 

LauraLaura urodziła się 6 lipca. Drugie dziecko Agnieszki i Jarosława Przedwolskich ze Środy Śląskiej ważyło 3 000 gramów i mierzyło 54 centymetry. W domu na Laurę czeka 2 – letni brat Marcin.

 

 

Mikołaj to syn MikołajKatarzyny i Artura z Łososiowic. Urodził się 5 lipca. Ważył 3 400 gramów i mierzył 54 centymetry.

 

 

 

MarcinMarcin urodził się 5 lipca. To szósta pociecha Iwony i Wiesława z Żabina (gm. Niechlów). Ważył 4 200 gramów i mierzył 59 centymetrów. Na Marcina w domu czeka rodzeństwo: 21 – letnia Magdalena, 8 – letni Franciszek, 4 – letnia Zuzanna i Aleksandra oraz 2 – letni Stasiu.

 

 

AntośAntoś to syn Laury i Krzysztofa Całków z Pogalewa Małego. Przyszedł na świat 4 lipca o godzinie 6.25. Pierworodny ważył 4 300 gramów i mierzył 60 centymetrów.

Karolina urodziła się 5 lipca o godzinie 8.29. Córka Alicji oraz Antoniego Wesołowskich z Jodłowic ważyła 3 600 gramów i mierzyła 59 centymetrów. W domu na Karolinę czeka 2 – letnia siostra Dorotka.

 

Gratulujemy dumnym rodzicom!

kurier_gmin_na_strone_d.a