SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO HOTELU SASANKA

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych gości po 10 latach działalności hotel SASANKA*** został rozbudowany o kolejnych 21 komfortowych pokoi hotelowych i kompleksowo zmodernizowany w związku z czym pragniemy Państwa zaprosić do korzystania z naszych usług w nowym zakresie.
_MG_9218
Hotel położony jest w Szklarskiej Porębie, która jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górski w Polsce. To właśnie w naszym hotelu odnajdziecie Państwo połączenie przyjemnego klimatu z kompleksową i profesjonalną obsługą . Nowoczesne wyposażenie, bogata oferta rekreacyjna pyszne jedzenie to wszystko czego możecie Państwo potrzebować do zasłużonego odpoczynku, który jak wiadomo stanowi podstawę do dalszej efektywnej pracy po powrocie z wypoczynku.

Hotel Sasanka położony jest w zacisznej części Szklarskiej Poręby Białej Dolinie. Karkonosze mają bardzo wiele do zaoferowania :liczne piesze szlaki górskie,wspaniałe trasy rowerowe czy trasy biegowe w Jakuszycach a dla miłośników narciarstwa zjazdowego czy snowboardu szereg tras od najprostrzych dla maluchów do zawodowych tras FIS .

Naszym gościom proponujemy wypoczynek w miłej i rodzinnej atmosferze, znakomitą kuchnię i zawsze przystępne ceny. Dołożymy wszelkich starań aby pobyt w naszym hotelu był niezapomniany!

Nasz Hotel jest przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych, począwszy od pochylni wjazdowej do hotelu, poprzez windę pozwalająca na komunikację pomiędzy wszystkimi pietrami hotelu a kończąc na pokojach przystosowanych do pobytu osób niepełnosprawnych.

basen5maly2Hotel SASANKA***

58-580 Szklarska Poręba
ul. Słowackiego 4,

tel. +48 (0-75) 752-80-00,
fax: +48 (0-75) 717-36-80,

rezerwacje i zapytania grupowe +48 665 516 777
recepcja@hotel-sasanka.pl, hotel@hotel-sasanka.pl