Wykup najtańsze OC na Porowneo.pl, a otrzymasz 100zł zwrotu na konto!

Ubezpieczenie OC spędza sen z powiek każdemu kierowcy i kojarzy się z jednym słowem: drogo. Obecnie na rynku swoje oferty poleca wiele firm ubezpieczeniowych, jednak każda z nich dysponuje innym cennikiem i wymaganiami. Dla jednego ubezpieczyciela ważne jest ile kierowca ma lat, dla drugiego ile czasu jeździ bezkolizyjnie, a dla trzeciego długość posiadania polisy czy miejsce zamieszkania. Jak się w tym wszystkim nie pogubić, a co ważniejsze: wybrać najlepiej?

Wykup OC nie wychodząc z domu

Najbardziej komfortowym i wiarygodnym sposobem na wybranie odpowiedniej dla siebie polisy jest obecnie porównanie ofert w internecie na www.porowneo.pl Na stronie można zapoznać się z szeroką gamą ofert ubezpieczycieli bez potrzeby wizyty u lokalnego agenta. Kierowcy mogą dowiedzieć się o zakresie każdego ubezpieczenia oraz uzyskać informację o dodatkowych korzyściach jakie na niego czekają, jeżeli skorzysta z oferty. Po wypełnieniu krótkiego formularza system dostosowuje oferty pod użytkownika i podaje listę ubezpieczycieli z informacjami na temat kosztów OC. Dzięki wypełnieniu kwestionariusza analiza jest dokładna i pozwala na uzyskanie najlepszych cen – nie przepłacimy za polisę, która nie będzie dopasowana do nas indywidualnie. Te kilka minut wystarczy, aby zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Zakup OC krok po kroku 

Nie tylko oszczędność pieniędzy jest w tych czasach priorytetem. Dziś to czas jest na wagę złota. Dla wszystkich ceniących każdą minutę, porównywarka cen Porowneo.pl na swojej stronie kieruje krok po kroku, tak aby nikt nie błądził w zakamarkach internetu próbując zakupić polisę.

Krok pierwszy: wypełnienie kwestionariusza czyli szczegóły techniczne samochodu, podstawowe dane osobowe oraz dane ubezpieczenia, akceptacja regulaminu

Krok drugi: porównanie ofert od 8 towarzystw ubezpieczeniowych w 4 minuty

Krok trzeci: wybór najkorzystniejszej oferty dostosowanej do własnych potrzeb i na koniec zakup polisy online samodzielnie lub z pomocą doradcy Porowneo.pl.

Prosto i szybko? Ale to jeszcze nie wszystko.

100zł zwrotu po wyborze polisy

Na stronie https://porowneo.pl/ekstra100zl jest aktywna promocja, która zapewnia zwrot 100 zł na konto dla |osoby, która skorzysta z porównywarki, wybierze najkorzystniejszą dla siebie propozycję, kupi wybraną polisę samodzielnie online lub u agenta, opłaci całość polisy i wypełni formularz. Zwrot może otrzymać osoba, która w ciągu 30 dni od zawarcia umowy nie odstąpi od polisy.

Strona Porowneo.pl umożliwia każdej osobie bez względu na wiek, płeć czy poziom wiedzy o ubezpieczeniach dobranie polisy rozsądnie i oszczędnie, bez obawy przed ukrytymi kosztami czy manipulacją reklam ubezpieczycieli. Dzięki temu wybór odpowiedniego ubezpieczenia OC obecnie nie wydaje się już wyzywaniem logistycznym i finansowym.