22-latek odpowie za posiadanie narkotyków

27 kwietnia chwilę po północy podczas kontroli zaparkowanego pojazdu, policjanci Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym ujawnili 8 woreczków strunowych z zawartością białych kryształków. Wstępne badanie narkotestem wykazały, że jest to metamfetamina.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym jak co dzień pełnili służbę patrolową na terenie miasta. Chwilę po północy ich uwagę zwrócił kierowca samochodu Kia, który zaparkował pojazd w okolicy ogródków działkowych. Policjanci podjęli decyzję o dokonaniu kontroli pojazdu. – W wyniku sprawdzenia ujawnili 8 woreczków strunowych z zawartością białych kryształków – mówi mł. asp. Cezary Skowroński. – Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym. Przeprowadzone badania narkotestem wykazały, że badana substancja to metamfetamina. Zabezpieczona ilość narkotyków odpowiada 33 porcjom rynkowym.

Po wykonaniu czynności służbowych i przedstawieniu zarzutu w tej sprawie 22-letni mieszkaniec Brzegu Dolnego został zwolniony. Za swój czyn odpowie teraz przez sądem.