Kuracja przeciwzmarszczkowa! Kącik urody

Kuracja przeciwzmarszczkowa, czyli zabieg kolagenowy.
Kolagen to najważniejsze białko ludzkiego organizmu, które stanowi większość białek tkanki łącznej skóry oraz wielu innych narządów.

Po 25 roku życia spada poziom kolagenu. Aby jak najdłużej cieszyć się piękną, młodą skórą, musimy dostarczyć jej molekuły, które uzupełnią brakujące elementy.

Naturalny kolagen jest przeznaczony do walki z objawami przedwczesnego oraz genetycznego starzenia się skóry. Głównymi składnikami obok kolagenu są również elastyna i kwas mlekowy, który regeneruje i nawilża naskórek.

Dzięki swej innowacyjnej formule Kolagen Naturalny Souvre przeciwdziała widocznym objawom starzenia się skóry oraz działa bezpośrednio na przyczynę procesu starzenia się skóry- nieprawidłową syntezę kolagenu.

Naturalny kolagen odmładza skórę, zmniejsza niedoskonałości oraz doskonale nawilża. Kolagen jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i nie powoduje podrażnień. Dzięki zawartości hydroksyproliny, glikolu kaprylowego i kwasu mlekowego wyraźnie nawilża i zmniejsza szorstkość skóry. Ma wpływ na wygładzenie  zmarszczek “starczych” oraz tzw. “suchych”.

Kolagen naturalny ma pozytywny wpływ na zmniejszenie niedoskonałości skóry.

Przy kolagenowym zabiegu na twarz stosuje się kolagenowy żel do mycia, tonik, peeling, serum, naturalny kolagen żelowy, złotą maskę oraz krem wykańczający zabieg. Przed nałożeniem złotej maseczki z kwasem hialuronowym wykonywany jest masaż relaksacyjny.

Zapraszam!