Magda Gessler szukała restauracji do Kuchennych Rewolucji. Znalazła ją w Brzegu Dolnym

Pod koniec ubiegłego roku publikowaliśmy w Kurierze Gmin informację twórców programu TVN o poszukiwaniach restauracji, które będą chciały poddać się rewolucji.

– Poszukiwani są restauratorów, którzy chcieliby  dokonać zmian w swoim lokalu, poprawić PR restauracji, a przede wszystkim poradzić się ekspertki, jak dobrze gotować i jeszcze lepiej zarządzać restauracją – pisali twórcy programu Kuchenne Rewolucje. Z naszych informacji wynika, że jedna z rewolucji odbędzie się w lokalu gastronomicznym w Brzegu Dolnym. Chodzi o restaurację Wilcza8 cafe & restaurant., gdzie obecnie przeprowadzana jest rewolucja ze znaną restauratorką Magdą Gessler. W minionym tygodniu restauracja poinformowała na swoim fanpage na Facebooku: Kochani!
Od jutra znikamy na trochę. Wracamy w środę!

Wilcza8 cafe & restaurant.ma w swoim menu tradycyjne dania obiadowe, pizzę, serwuje też burgery. – Wilcza8 cafe & restaurant powstała z miłości do gościnności. Udało nam się stworzyć miejsce, które bardzo szybko pokochaliście – miejsce, w którym w kulturalnej atmosferze możecie zaplanować rodzinną uroczystość bądź odbyć biznesowe spotkanie – piszą jej właściciele. – Cenimy wysoką jakość ponad wszystko zatem na próżno u nas szukać półśrodków! Każde danie jest wynikiem pracy wykwalifikowanych kucharzy, którzy z zaangażowaniem i pasją codziennie dla Państwa gotują.