Policja informuje: zaginiony mężczyzna wciąż poszukiwany!

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie prowadzą poszukiwania za zaginionym 80-letnim mężczyzną. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że ostatni raz widziany był około godziny 9.00 w dniu 14 października w okolicy ogródków działkowych przy ul. Jesionowej w Brzegu Dolnym, nieopodal swojego miejsca zamieszkania. Od momentu zaginięcia nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci powiatu wołowskiego przy wsparciu grup ratowniczych i poszukiwawczych z terenu Dolnego Śląska, strażaków z terenu powiatu wołowskiego, a także prywatnych osób, np. lokalnych operatorów dronów, prowadzą poszukiwania za zaginionym 80-letnim mężczyzną.

Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że ostatni raz 80-latek widziany był około godziny 9.00 w dniu 14 października w okolicy ogródków działkowych przy ul. Jesionowej w Brzegu Dolnym, nieopodal swojego miejsca zamieszkania. Od momentu zaginięcia nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:

Eugenuisz Wurmański, lat. 80, zam. przy ul. Małopolskiej 2 w Brzegu Dolnym.

RYSOPIS: wiek 80 lat, wzrost około 170 cm, sylwetka szczupła, zgarbiona, łysina,

UBIÓR: szary sweter we wzory i kamizelka szara garniturowa, spodnie granatowe garniturowe, buty – brązowe pantofle, prawdopodobnie biała czapka z daszkiem.

Według informacji przekazanych przez najbliższych mężczyzna miał problemy z poruszaniem się i wspierał się laską. W dniu, w którym zaginął również miał ją przy sobie.

Wszystkich działkowiczów, którzy przebywać będą na ROD „Rokita” przy ul. Jesionowej w Brzegu Dolnym prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na sąsiadujące opuszczone działki.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym pod nr tel. 71-380-82-20, z Komendą Powiatową Policji w Wołowie pod nr tel. 71-380-52-00 bądź na telefon alarmowy 997.

st. sierż. Marzena Pawlik

KPP w Wołowie