Poznaliśmy zwycięzców wędkarskich zawodów spławikowych w Brzegu Dolnym

5 lipca na stawach Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Brzegu Dolnym odbyły się wędkarskie zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Koła o Puchar Lata.

Zawody podzielono na kategorie kobiety, seniorzy oraz juniorzy. Organizatorem zawodów, odbywających się przy zachowaniu wszystkich zasad reżimu sanitarnego, było Koło nr 2 PZW Brzeg Dolny. Słoneczna aura dopisała zawodnikom, co przełożyło się na sukcesy w realizacji. Po zważeniu ryb sędziowie ustalili kolejność lokat.

Najlepszy wynik zawodów uzyskała Urszula Zielińska – 6730 pkt. zajmując I miejsce w kat. kobiet. W kategorii junior Zwyciężył Rafał Strzałkowski z wynikiem 5285 pkt. W kategorii senior z wynikiem 4520 pkt. zwyciężył Rafał Knuła. W całych zawodach wyłowiono 56,570 kg ryb co dawało średnią na osobę 2,828 kg. Ryby po zważeniu wróciły w dobrej kondycji do wody. Zwycięzcy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe.

Kapitanat sportowy Koła nr 2 PZW Brzeg Dolny zaprasza członków koła na kolejne zawody spławikowe o Puchar Brzegu Dolnego, które odbędą się 19.07.2020 na stawach COŚ w kategorii: Kobiety, Seniorzy oraz Juniorzy.