Wracają czwartkowe seanse

Po wakacyjnej przerwie wznawia swoją działalność Klub Filmowy, który powstał przy współpracy Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury z Oddziałem Miejskim PTTK “Rokita”.
Są tam wyświetlane ciekawe filmy, które mają widzowi nie tylko uprzyjemnić czas spędzony w kinie, ale również pobudzić do refleksji, zaciekawić tematem lub zainteresować wizualnie. W każdym cyklu pojawi się jeden film dokumentalny.
Projekcje będą raz w miesiącu, w czwartek o godz 19 w sali kinowej DOK-u. Organizator zapewnia bezpłatny transport z osiedla Fabrycznego (przy ul. Zwycięstwa 5 o godz. 18.30) i z osiedla Warzyń (przystanek przy przedszkolu o godz. 18.40). Cena karnetu upoważniającego do obejrzenia 4 filmów to 24 zł. Dla osób, które nie posiadają karnetu, jednorazowy bilet to 10 zł.
Karnety są do nabycia w biurze Oddziału Miejskiego PTTK “Rokita” w Brzegu Dolnym, ul. Zwycięstwa 5 oraz w kasie DOK-u, która jest czynna godzinę przed seansem. Pół godziny przed filmem czynna będzie kawiarnia.
Terminarz najbliższych filmów:
21 września 2017 – “Mężczyzna imieniem Ove”
Film otrzymał w zeszłym roku Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszej komedii
12 października 2017 – “Służąca”
Kino południowokoreańskie. Film oparty na bestselerowej powieści “Złodziejka” Sarah Waters. Ekranowa adaptacja ma w sobie elementy kina szpiegowskiego, trillera erotycznego a zarazem baśni i kostiumowego dramatu.