Zlot motocyklistów w Brzegu Dolnym

“Próba” zlotu motocykli w Brzegu Dolnym
W niedzielę przez Brzeg Dolny i Wołów przejechały motocykle w ramach integracyjnego spotkania. – Jest to pomysł nowy, który powstał spontanicznie. Chcieliśmy się “policzyć” i zobaczyć jaki byłby odzew na pomysł zorganizowania zlotu na naszym terenie – mówi Krzysztof Burdzy, organizator zlotu.

Do tej pory motocykliści z całego powiatu uczestniczyli w zlotach poza granicami naszych miast i powiatu. Jeździli po terenie całej Polski, gdzie wspólnie wybierali się na przeprawę ulicami miast i pokaz driftu. W tym roku zdecydowałem, żeby spróbować się “policzyć” i zorganizować coś u nas. I zgłosiło się 56 właścicieli ciężkich maszyn.

– Od jakiegoś czasu tkwiło w nas jakieś małe przeświadczenie, że stać nas na troszkę więcej, jeżeli chodzi o działanie dla naszych mieszkańców. Do tego dochodziła świadomość, że warunki na zloty mamy, ale chcieliśmy zrobić coś więcej, chcemy wypromować cały nasz powiat, cały nasz piękny region – mówi Krzysztof Burdzy, już nazwany “ambsadorem zlotów motocyklowych powiatu wołowskiego”.

Czy to się uda? Najważniejsze są chęci, a te są duże. Czekamy na efekty.