Książkę mieszkanki Wołowa można kupić w Empiku

“Cassiano Boss” to pierwszy tom cyklu “Dangerous” i jednocześnie niezwykle wciągająca opowieść o młodej kobiecie uwikłanej w tajemnicze wydarzenia, które całkowicie odmieniły jej życie. Jej autorką jest Angelika Łabuda z Wołowa. Książkę można kupić w na www.empik.com

Historia opowiedziana w książce przedstawia losy 25-letniej Anastasii Jones, która jest pracownikiem punktu nadającego przesyłki. Życie, które prowadzi, nie przynosi jej satysfakcji. Kobieta marzy o wielkiej miłości, jednak jej temperament stanowi nie lada wyzwanie zarówno dla potencjalnych kandydatów, jak i dla niej samej.

Zwraca uwagę na mężczyznę, który każdego tygodnia nadaje u niej paczki zaadresowane do Włoch. Niejaki Cassiano Lorenzo jest prezesem jednej z największych korporacji w Nowym Jorku i obiektem westchnień wielu kobiet. On jednak jest zainteresowany tylko jedną – piękną pracownicą punktu nadania przesyłek. Między nimi narodzi się gorące uczucie, które zamiast bajkowym zakończeniem okaże się jedynie początkiem niebezpiecznych zdarzeń.

Angelika Łabuda z wykształcenia jest dietetykiem klinicznym. Swoją debiutancką książkę zatytułowaną “Cassiano” opublikowała na Wattpadzie. Jej twórczość porusza głównie tematykę romansów, chętnie sięga również po wątki erotyczne. Na swoim koncie posiada napisaną wraz z Pauliną Nowaczyk i docenioną przez czytelników powieść “Meksykański kartel”.