Dolnoślązaczka w finale konkursu Miss Polonia. Zobacz jak wygląda

Już 24 listopada podczas gali finałowej konkursu Miss Polonia w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku poznamy najpiękniejszą Polkę. Czy zostanie nią Dolnoślązaczka Marcelina Urbańska?

W tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia Dolny Śląsk reprezentować będzie 19-letnia Marcelina Urbańska z Oleśnicy. W czerwcu tego roku, podczas Gali Finałowej Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 Marcelina otrzymała tytuł II Vice Miss. 5 lipca w Atlas Arenie w Łodzi spośród osiemdziesięciu kandydatek wyłoniono dwadzieścia najpiękniejszych Polek, między innymi reprezentantkę naszego województwa. Już za kilka dni Marcelina weźmie udział w ostatnim etapie zmagań o Bursztynową Koronę i tytuł Miss Polonia 2019.

Na co dzień Marcelina jest studentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Biomechanika Inżynierska. Jej największą pasją jest sport, chętnie pływa, biega i ćwiczy na siłowni. Dodatkowo interesuje się gotowaniem, szkicowaniem, modelingiem oraz poznawaniem języków. Jej największym marzeniem jest ukończenie studiów oraz praca w zawodzie inżyniera. W przyszłości chciałaby być doktorem inżynierem biomechaniki i posiadać własną, innowacyjną firmę.

Jak mówi przedstawiciel Grupy FLPR, koordynator konkursu Paweł Zabilski “Uważam, że Marcelina ma bardzo duże szanse na to, aby po 10 latach przywieźć bursztynową koronę na Dolny Śląsk. Współpracowaliśmy przez kilka miesięcy i ze swoją przebojowością, inteligencją oraz determinacją jest w stanie zajść naprawdę daleko. Marcelina jest nie tylko piękna, posiada wiele innych cech które czynią z niej idealną kandydatkę do tytułu Miss Polonia 2019. Jestem pewien, że 24 listopada cały Dolny Śląsk będzie trzymał za nią kciuki.”

Przypominamy, że konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego rozpoczął już castingi do kolejnej edycji. Wszystkie osoby, które tak jak Marcelina pragną reprezentować swoje województwo podczas ogólnopolskiej edycji konkursu zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń poprzez stronę internetową:

Zostań Miss

Jeśli chcecie aby Marcelina znalazła się w finałowej piątce konkursu Miss Polonia oraz otrzymała tytuł Miss Publiczności możecie wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.14 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms).