SKOK W NOWY ROK! Rozpoczęcie szkoły w Parku Trampolin GOjump

 

a - Skok w Nowy Rok - GOjump
SKOKW NOWY ROK!

– tak nazywa się wydarzenie, które GOjump, czyli największy w Polsce park trampolin, przygotował specjalnie dla uczniów.

Cieszymy się, że wszyscy wrócili już do Wrocławia. Jedni pożegnają u nas wakacje, inni wyskaczą szóstki, ale najważniejsze, że świetnie będą się bawić – zapowiada menedżerka parku Karolina Baworowska.

Zasady konkursu są proste:  od 1 do 4 września (w tygodniu tuż po lekcjach – od godz. 15, w weekend cały dzień) zapraszamy do siebie uczniów. Wystarczy przy odbiorze kluczyka do szatni powiedzieć: „Chcę wskoczyć w nowy rok!”, by dostać dzienniczek skoczka, w którym trenerzy GOjump będą przybijać pieczątki.

Zadania tylko pozornie będą łatwe. Sprawdzimy m.in.:

  • kto skacząc na trampolinie wrzuci piłkę do kosza?
  • kto potrafi „przepłynąć” basen z gąbkami?
  • kto grając w zbijaka najdłużej zostanie na boisku?

– Potem wystarczy wrzucić swoje zdjęcie z wypełnionym dzienniczkiem na swój profil Facebooka, oznaczyć GOjump i napisać za co nas lubisz – tłumaczy Karolina Baworowska.

Wśród tych wszystkich osób, 5 września o godz. 17, wyłoniony zostanie zwycięzca, który wygra karnet na semestr zimowy (10 wejść). W jury zasiądą trenerzy parku trampolin.

Dodatkowo, żeby zabawa trwała dłużej, dzienniczek skoczka przygotowaliśmy w formie zakładki do książki. Już wiecie, gdzie będziecie uciekać myślami podczas lekcji – w końcu skakanie jest jak latanie. Buzia sama się uśmiecha, a wybicie jest zawsze mocniejsze niż się spodziewamy – zaprasza Karolina Baworowska.

Przypomnijmy, Park Trampolin GOjump, który ma 3500 m kw., podzielony jest na trzy części – arenę główną z trampolinami rozłożonymi aż na 750 m kw., basenem z gąbkami, strefą skoków na ogromną, pneumatyczną poduchę, strefą wsadów do kosza, boiskiem do gry w zbijaka i megatrampą o rekordowej powierzchni niemal 40 m kw.

Oprócz trampolin jest też strefa freestyle i jedyna we Wrocławiu akrobatyczno-cyrkowa strefa, gdzie odbywają się zajęcia w ramach Akademii GOjump.
W GOjump są także pokoje eventowe, w których można zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci, spotkania integracyjne, a nawet wieczór kawalerski czy panieński.

GOjump przy ul. Długosza 59 we Wrocławiu jest otwarty 7 dni w tygodniu, w godz. 10-22. Bilety można rezerwować na stronie www.gojump.pl (indywidualne – 29 zł, grupowe – 19 zł).