Powrót
Następne
Wróć do galerii
Ulica Wierzbowa po remoncie. Mieszkańcy doczekali się prac
Prace odebrał burmistrz Ireneusz Fura oraz Maria Czykiel, radna gminy.
Zdjęcie 1 z 2
Następne
Udostępnij
Reklama