Wielka debata o bezpieczeństwie – za nami Dolnośląski Kongres Samorządowy
12. Edycja Dolnośląskiego Kongresu Samorządowego zgromadziła rekordową liczbę uczestników. Byli wśród nich przedstawiciele samorządów, parlamentu, organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy, eksperci i dziennikarze