Powrót
Następne
Wróć do galerii
Zamiast wstęgi – kłódka. W Bożeniu zamknięto starą stację, a mieszkańcy dostali bezpieczną wodę
Zdjęcie 1 z 7
Następne
Udostępnij
Reklama