Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Zamiast wstęgi – kłódka. W Bożeniu zamknięto starą stację, a mieszkańcy dostali bezpieczną wodę
Zdjęcie 7 z 7
Poprzednie
Udostępnij
Reklama