Horoskop

Horoskop na nadchodzący tydzień

Strzelec 23.11- 21.12
Strzelce na początku tygodnia będą się czuły stabilnie i bezpiecznie, szczególnie w sprawach materialnych. Od środy mogą mieć fatalny nastrój, może wszystko je drażnić i będą skłonne do wybuchów złości. Nie powinny się im poddawać, żeby zadrażnienia nie pozostały na dłużej. W weekend będą miały lepsze dni, mogą umówić się na randkę, poznać osobę, która może okazać się ich drugą połową.

Koziorożec 22.12- 20.01
Będziecie bardzo towarzyscy, nastawieni na ruch, zabawę i rozrywki. Niestety na początku tygodnia będziecie musieli skupić się na pracy, co może odrobinę zepsuć im humor. Od środy nic nie będzie stało na przeszkodzie świątecznym zakupom i poszukiwaniu prezentów. W weekend będziecie skłonni do zadumy nad sensem życia, co nie przeszkodzi Wam uczestniczyć w jakiejś rozrywce.

Wodnik 21.01- 18.02

Wodniki w tym tygodniu będą dużo przebywać wśród ludzi i przyjaciół. Na początku tygodnia mogą mieć do załatwienia ważne sprawy w urzędzie lub innej instytucji, czeka je dużo pracy. Od środy będą mogły pozwolić sobie na więcej rozrywki, przyjemności związane z kontaktami międzyludzkimi. W weekend będą bardzo uczuciowe, nastawione na miłość, ważne będą sprawy rodzinne.

Ryby 19.02- 20.03

Ryby będą w tym tygodniu nastawione przede wszystkim na życie towarzyskie i będą tryskać cudownymi pomysłami na spędzanie wolnego czasu. Wszystko dobrze, jeśli udało im się gdzieś wyjechać, ale jeśli będą musiały pracować, to początek tygodnia może okazać się bardzo trudny. W weekend też mogą nie czuć się dobrze, dopadnie je chandra, możliwe są przeziębienia i migreny.

Baran 21.03- 20.04

Barany w tym tygodniu będą błyszczeć elokwencją, będą duszą każdego towarzystwa. Mimo to na początku tygodnia będą musiały zmobilizować się do uciążliwych zajęć w pracy, odrobienia zaległości papierkowych. Od środy będą więcej miały do czynienia z ludźmi, będą miały chęć na rozrywki intelektualne, artyści spod tego znaku będą mieli wenę. W weekend mogą poczuć się zmęczone i mogą wycofać się z życia towarzyskiego.

Byk 21.04- 21.05
Byki na początku tygodnia mogą czuć się nie najlepiej, mogą mieć skłonność do melancholii i zapadania na infekcje. Powinny zadbać o siebie, zażywać witaminy i środki poprawiające odporność organizmu. Od środy zdecydowanie aura wokół nich się zmieni, będą w centrum życia towarzyskiego, mogą mieć oryginalne pomysły, które zyskają aprobatę szefa. W weekend mogą znów czuć się gorzej.

Bliźnięta 22.05- 21.06

Bliźnięta na początku tygodnia będą bardzo pracowite, będą planować i organizować, wypełniać formularze, załatwiać sprawy urzędowe. Od środy uda im się trochę wyluzować, z większą dozą optymizmu spojrzą w przyszłość i na to, co robią. Z przyjemnością zajmą się rozrywkami intelektualnymi. W weekend będą miały dobry czas na miłość. Wolne Bliźniaki mogą poznać kogoś bardzo atrakcyjnego.

Rak 22.06- 22.07
Raki w tym tygodniu będą miały sprzyjający czas do realizowania planów zawodowych. Będą bardzo towarzyskie i nastawione na współpracę. Na początku tygodnia mogą na ich drodze pojawić się różne przeszkody, ale optymizm pomoże im wyjść z każdej opresji obronną ręką. Od środy będą mogły się świetnie bawić, ale w weekend mogą być osłabione, powinny wtedy unikać alkoholu.

Lew 23.07- 23.08

Lwy mogą w tym tygodniu mieć gorsze samopoczucie, również o swoje zdrowie powinny bardziej zadbać. Na początku tygodnia mogą odnowić się dolegliwości chroniczne, a do tego będą miały bardzo dużo pracy i stres dodatkowo je osłabi. Od środy mogą być rozdrażnione i skłonne do kłótni, muszą uważać, żeby nie wchodzić nikomu w drogę. W weekend atmosfera się przejaśni.

Panna 24.08- 22.09
Panny mają teraz bardzo sprzyjający czas, mogą liczyć na pomyślność w każdej dziedzinie. Początek tygodnia może być trudniejszy, bo mogą być urzędowe sprawy do załatwienia, a Panny tego nie lubią. Od środy mogą mieć mnóstwo szczęścia, mogą liczyć na wygrane w grach losowych, korzystne propozycje i udane interesy. W weekend będą miały dobry czas na zajmowanie się sprawami ducha.

Waga 23.09- 23.10
Wagi w tym tygodniu mogą mieć wrażenie ogólnego rozprzężenia w pracy. Początek tygodnia będzie się zapowiadał dobrze, wiele spraw uda im się załatwić, ale od środy wszystko będzie wymykać im się z rąk, rozmywać w natłoku rozmów, słów, plotek, nikt nie będzie się chciał do niczego zobowiązać. Weekend spędzą w miłej atmosferze, z ukochaną osobą lub w gronie rodziny.

Skorpion 24.10- 22.11
Skorpiony na początku tygodnia będą w dobrej formie, mogą liczyć na sukcesy w pracy i wiele spraw uda im się popchnąć mocno do przodu, szczególnie tych, które dotyczą materialnej rzeczywistości. Od środy mogą wpaść w wir życia towarzyskiego, mogą być zmęczone nadmiarem rozmów i plotek, nie powinny wdawać się w żadne intrygi. Weekend będzie dla nich czasem wewnętrznego spokoju.