Jak głosować w konkursie na małego Mikołaja i Śnieżynkę? Publikujemy kandydatów

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy przez cały okres jego trwania. Głosować można do 11 grudnia 2019 r., do godz. 12.00 za pomocą SMS-ów. Aby oddać głos na wybranego kandydata/kandydatkę należy wysłać wiadomość na numer 7148, w treści wpisując: Elfik.nr kandydata (np. Elfik. nr 44).

Ilość zebranych głosów publikujemy w każdym czwartkowym numerze Kuriera Gmin, do zakończenia konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach numeru, który ukaże się 12 grudnia 2019 roku.

Zdjęcia swoich pociech możecie przesyłać na adres e-mail: redakcja@kuriergmin.pl lub w wiadomości prywatnej na stronie Kuriera Gmin na Facebooku. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko dziecka, wiek i miejscowość oraz oczywiście zdjęcie. Wysyłając zgłoszenie, Uczestnik tym samym akceptuje postanowienia Regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu.

Spośród nadesłanych zgłoszeń czytelnicy wybiorą Mikołaja i Śnieżynkę powiatu wołowskiego. Wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie ozdobią redakcyjną choinkę na pierwszej stronie Kuriera Gmin. Zwycięskie zdjęcie – Mikołaj lub Śnieżynka – zabłyśnie na szczycie choinki jak gwiazda. Nagrodą dla Gwiazdy będzie profesjonalna sesja zdjęciowa z rodziną w Studio Media w Wołowie.

Dla pozostałych dzieciaczków, które uzyskają najwięcej głosów, również czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Studio Balans Wołów – Voucher na 100 zł na zajęcia w studio

DS Team – Miesięczny karnet na zajęcia ACTIVE english for KIDS

Sala zabaw Pan Hilary – Voucher na całodniowe wejście na salę zabaw

Czary Mary Wołów – Ozdobne Aniołki: dziewczynka i chłopczyk 50 cm

Magiczna Szafa Brzeg Dolny – Miś wykonany ręcznie metoda amigurumi Słonik

Poniżej publikujemy wszystkie otrzymane dotychczas zgłoszenia:

nr. 20. Jakub Jakubowski, 3 lata, Krzydlina Wielka

nr. 21. Oskar Nawrotkiewicz, 1 rok, Radecz