Konkurs! Smartfon w Twoich rękach!

Lubisz swoją miejscowość i fotografowanie ?

Nie trać czasu! Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska.

Zwycięskie zdjęcie opublikujemy na stronie www.kuriergmin.pl, a redakcja wręczy Ci najnowszy smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Zdjęcie wraz z hasłem Kurier Gmin wyślij na konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018 r.

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.kuriergmin.pl oraz na www.gazetylokalne.pl , na której znajdziesz też regulamin konkursu .

Nie wiesz gdzie zrobić zdjęcie? Podpowiadamy. Na ulicy … droga, chodnik, plac zabaw, park, fontanna, siłownia czy ścieżka rowerowa. Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami.

POWODZENIA!

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu “InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.