Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

Świętujemy z Unią Europejską

Ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon ze strony nr 7 i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli.
Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz 🙂

Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji Kurier Gmin, ul. Zwycięstwa 15 56-100 Wołów lub złóż go osobiście w redakcji. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Szansa na wygranie smartfona. Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na konkurs@gazetylokalne.pl koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem Kurier Gmin.

Redakcja oceni pracę, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.kuriergmin.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działania w ramach projektu “InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.