Wybieramy Miss i Mistera Bobo Powiatu Wołowskiego. Główna nagroda to 7-dniowy pobyt w nadmorskim pensjonacie!

Tradycyjnie, jak co roku wybieramy Miss i Mistera Bobo Powiatu Wołowskiego. Główną nagrodą dla zwycięzcy, który otrzyma największą liczbę głosów jest 7 – dniowy pobyt razem z rodzicami w pensjonacie Danuta w Kołobrzegu. Sponsorem nagrody jest właściciel Pensjonatu Danuta (www.pensjonatdanuta.pl). W tym roku nagradzamy też drugie miejsce! Firma Agfa StarPrint w Wołowie, ul. Zwycięstwa 20 sponsoruje dla drugiego miejsca voucher na fotoksiążkę dla mamy i jej maluszka.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 sierpnia na łamach Kuriera Gmin. Głosowanie zakończy się 27 sierpnia o godz. 12.00. Czekamy na zdjęcia waszych pociech.
Jak dołączyć do konkursu?
Zgłoszenie kandydata następuje poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: redakcja@kuriergmin.pl lub wiadomości prywatnej na stronie Kuriera Gmin na Facebooku wraz z podaniem imienia i nazwiska dziecka, wieku dziecka, miejscowości oraz zdjęcia dziecka. W konkursie zgłaszać można dzieci wyłącznie do 3 roku życia.
Wysyłając zgłoszenie, Uczestnik tym samym akceptuje postanowienia Regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji Konkursu. Wyrażenie ww. zgód jest całkowicie dobrowolne, jednak brak zgody na postanowienia regulaminu i brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w Konkursie.