Czytam, liczę, ładnie piszę

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wołowie zaprasza tych, którzy lubią czytać długo, dużo i szybko, lubią liczyć, wszystko mierzyć, poznawać dokładnie i precyzyjnie, na wakacyjne warsztaty.
Podczas zajęć najmłodsi będą mogli poszukiwać ciekawych książek, dzielić się tym, co jest w nich interesującego i fascynującego. Będą wybierać ulubiony wiersz, opowiadanie, opowiadać historie ludzi, która pomaga w codziennym życiu, inspiruje, zachwyca. Dzieci będą mogły podzielić się tym co je ucieszyło, każdy uczestnik ma co najmniej 2 min, a ilość czasu będzie dostosowana do chęci uczestników.

[reklama]
Pierwszy kwadrans poświęcony będzie na ćwiczenie się w liczeniu, uwaga skupiona będzie na czterech podstawowych działaniach i 15 minut na nauką alfabetu pisma gotyckiego. Nieodłącznym elementem dobrej kaligrafii są ornamenty i zdobienia które sprawiają, że pismo kaligraficzne jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Korzyści, jakie można posiąść w trakcie tego ćwiczenia to m. in. cierpliwość, staranność, przywiązanie uwagi do detali, lepsza koncentracja i spostrzegawczość.
Zajęcia są płatne, można wykupić pakiet dwóch zajęć – 40 zł, pakiet czterech zajęć – 65 zł, pakiet ośmiu zajęć – 90 zł.
Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia prowadzone będą przez panią Renatę Niedźwiecką. U niej również zapisy oraz informacje szczegółowe: 512568294.