Ruszają zapisy na półkolonie z biblioteką

W ramach zimowych półkolonii w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wołowie, zorganizowane będą dwa turnusy (w każdym 2 grupy), w okresie 15.01.2018– 28.01.2018 roku. Udział mogą brać dzieci w wieku 7 – 13 lat. Liczba miejsc jest ograniczona – jedna grupa 15 osób.
Zajęcia organizowane będą w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku. W programie warsztaty kulinarne, graficzne, twórcze, fotograficzne oraz nauka języków obcych, zajęcia taneczne, kurs pierwszej pomocy oraz projekcje filmów.
Aby wziąć udział w kulinarnych półkoloniach z biblioteką, należy:
– mieć od 7 do 13 lat
– być czytelnikiem wołowskiej biblioteki, tj. posiadać kartę biblioteczną
– zobowiązać się do czynnego udziału jednej osoby dorosłej w warsztatach kulinarnych ( mama, tato, dziadek lub babcia; o konkretnym terminie warsztatu poinformujemy telefonicznie najpóźniej do dnia 3 stycznia 2018 roku) oraz do przygotowania stroju – postać z wybranej bajki, niezbędnego na czwartkowe zajęcia z LipDub
– złożyć, do 13 grudnia, komplet dokumentów, które są dostępne na stronie internetowej wołowskiej biblioteki.
Opłata za udział w półkoloniach wynosi 145 zł za osobę na 5 dni oraz 135 zł za osobę za 5-dniowe wyżywienie: śniadania, obiady i podwieczorki serwowane będą przez Restaurację Papi. Zapisy od 1 do 13 grudnia.