Szczęśliwego nowego roku

Dziękujemy za życzenia

Redakcja Kuriera Gmin dziękuje za wszystkie otrzymane życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne, które otrzymaliśmy od Was w tym roku.

My również chcielibyśmy życzyć Wam szczęśliwego Nowe Roku oraz spełnienia wszystkich celów i marzeń. Oby ten nadchodzący rok był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Redakcja

Kalendarz dla każdego Czytelnika

Jak co roku, Czytelnicy Kuriera Gmin otrzymają razem z Gazetą kalendarz na kolejny rok. W kalendarzu na 2018 rok znalazły się rysunki dzieci z koła plastycznego prowadzonego pod okiem malarki Danuty Arendarskiej w Wołowskim Ośrodku Kultury. Na rysunkach znajdziemy obiekty stolicy powiatu widziane oczyma 5-9 letnich dzieci. Dziękujemy dzieciom za cudne prace, a wszystkim pracownikom instytucji gminy Wołów Piowiatu oraz ich włodarzom za pomoc przy realizacji projektu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bale i zabawy Sylwestrowe dla każdego

Odliczamy dni do nocy, która przywita Nowy Rok. Sprawdziliśmy, gdzie w tym roku będą się bawić nasi mieszkańcy na największych balach w powiecie.

GMINA BRZEG DOLNY:

· Dolnobrzeski Ośrodek Kultury- koszt 90 zł od osoby, konsumpcja własna, przygrywać będzie zespół Orkany.
· Restauracja Grappa, w cenie 200 zł od osoby mamy duży wybór ciepłych dań, zimnych przekąsek oraz muzykę graną przez Dj Zarzyka i Dj Thomasa.
· Castle Arena, koszt 300 zł od pary, przy szerokim wyborze menu pobawimy się razem z Dj Kamilem.
· Stara Stołówka w koszcie 550 zł od pary zapewni nam przystawkę, zupę, danie główne, inne ciepłe posiłki, zimny bufet, zakąski, wiejski stół, słodki kącik, butelkę wódki na parę oraz szampan na cztery osoby. Przygrywać będzie zespół IMPULS

. Aula Zespołu Szkół Powiatowych- koszt 290 zł od pary, w tym trzy ciepłe posiłki, open bar, przystawki zimne, ciepłe i zimne napoje. A to wszystko przy muzyce zespołu PAJAROMA. Swoje przyjście zaplanowało tam blisko 150 osób.

GMINA WOŁÓW
· Piwnica pod Wołami- koszt 400 zł od pary, w tym ciepła kolacja w formie bufetu, zimne przekąski, ciepłe i zimne napoje bez limitu, słodki kącik, szampan i pokaż Fire Show. Grać będzie zespół AMATI.
· Agroturystyka Arkadia- bawić się będziemy przy muzyce Dj Marqs, zapewnione będą cztery gorące posiłki, zimnym bufet, pyszne ciasto, zimne i gorące napoje oraz lampka szampana dla każdego.
· Wołowski Ośrodek Kultury- cena 175 zł od osoby, w tym bogate menu, przystawki, kolacja, dania gorące, przekąski, deser, szwedzki stół, lampka wina musującego. Catering przygotuje restauracja Dużo Dobrego. Zamawiać gości będzie para wodzirejów.
Życzymy udanej zabawy, zdjęcia z sylwestrowego szaleństwa wrzucajcie na naszego facebook Kuriera Gmin.