Ważne! Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę – zadzwoń na policję!

Wołowscy policjanci poszukują mężczyzny podejrzewanego o pobicie, do którego doszło 10 maja 2019 r., około godz. 23.30 w Wołowie. Na podstawie zebranych informacji został sporządzony portret pamięciowy osoby mającej związek z tym przestępstwem. Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołowie pod numerem telefonu (71) 380-52-00.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wołowie prowadzą postępowanie w tej sprawie. – Jak ustalono sprawca wraz z trzema innymi mężczyznami, przed zdarzeniem przebywali na imprezie w Hali OSiR w Wołowie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wymienieni mężczyźni byli spoza powiatu wołowskiego – mówi st. sierż. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie.

Rysopis podejrzewanego mężczyzny: wiek około 25 lat, wzrost 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie proste koloru ciemnego, ubrany w kurtkę koloru granatowego ze stójką- pikowana w paski w szerz ze znaczkiem firmowym na lewej piersi „Tommy Hilfinger”, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty koloru ciemnego.

Osoby, które na przedstawionym portrecie pamięciowym rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt
z Komendą Powiatową Policji w Wołowie pod numerem telefonu (71) 380-52-00 czynny całodobowo.