Ważne: już dzisiaj maraton dla Michała. Za tydzień koncert charytatywny

Mieszkańcy naszego powiatu wspierają Michała Zienkiewicza, który choruje na nowotwór. Specjalnie dla niego już dzisiaj w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Trzebnickiej w Wołowie DS Team organizuje Maraton Indoor Cycling. Rejestracja od godziny 14.00, szczegóły imprezy znajdziecie na załączonym plakacie.

Kolejna impreza dla Michała to koncert charytatywny w Wołowskim Ośrodku Kultury, który jest organizowany 7 kwietnia. W trakcie koncertu będą nie tylko występy lokalnych zespołów, ale również licytacje. Wstęp na koncert kosztuje 10 zł, ale można wpłacać większe kwoty. Cegiełki są do nabycia w Wołowskim Ośrodku Kultury, restauracji Dużo Dobrego w Ścinawie , w salonie fryzjerskim i solarium JG Studio przy ul Piłsudskiego 17 w Wołowie, oraz bezpośrednio u powyższych osób: Tomasz Krawiec , Anna Stelmarczyk-Matraj i Ania Wierzbicka.

Michał Zienkiewicz z Wołowa ma 30 lat. Trzy lata temu miał usuniętego czerniaka skóry. Teraz pojawiły się przerzuty.

Michał Zienkiewicz jest zawodowym kierowcą, ojcem Leny i Olka. Trzy lata temu, po operacji, otrzymał od lekarzy zapewnienie, że temat raka jest już zamknięty.
– Michał ma przerzuty wielopanelowego nowotworu złośliwego melanomy, przerzuty czerniaka – mówi Maria Zienkiewicz, żona chorego. – Niestety, koszmar wrócił ze zdwojoną siłą. Lekarze nie dają nam dużych nadziei. Zaczynamy bardzo trudną walkę w szpitalu. Będziemy walczyć, bo życie jest piękne. Michał to chłopak pełen marzeń i pasji. Ma dla kogo żyć. Ma kochającą rodzinę i grono przyjaciół, którzy modlą się i wspierają w tych trudnych momentach.
W Wołowskim Ośrodku Kultury, 7 kwietnia, będzie organizowany koncert charytatywny dla Michała. Wstęp kosztuje 10 zł. Na miejscu będą licytowane przedmioty i zostanie wystawiony sklepik.
Już teraz można pomóc w zebraniu kwoty potrzebnej na leczenie 30 – latka.
Pieniądze można wpłacać na numer konta:
75 1020 5242 0000 2002 0033 4540, Maria Zienkiewicz z dopiskiem „Pomoc dla Michała”, lub wchodząc na stronę internetową http:pomagam.pl/xpwzgtgx . Już teraz za pomocą tego portalu Michałowi pomogło ponad 260 osób, które łącznie wpłaciły 13 435 zł. Kwota potrzebna to łącznie 25 000 zł.- Drodzy znajomi, nieznajomi, ludzie dobrego i szczerego serca proszę o modlitwę i wsparcie nas w tej trudnej, ale wierzę, że wygranej dla nas walki. Ze szczerego serca dziękuję za każdy najmniejszy gest – dodaje żona Michała.