Wjechała do rowu i uderzyła w drzewo!

Wjechała do rowu i uderzyła w drzewo
Kierująca w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Policjanci apelują do kierowców, aby szczególnie teraz, kiedy warunki pogodowe mają ulec zmianie, dostosowywali prędkość do panujących warunków na drodze, ale również stosowali się do pozostałych przepisów ruchu drogowego.

We wtorek, 18 września po godz. 13.22 na trasie Godzięcin- Lipnica doszło do wypadku. Po godzinie 12.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wołowie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze DW340. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 29-letnia mieszkanka powiatu wołowskiego, straciła prawdopodobnie panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Kierująca w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala. Na szczęście kobieta podróżowała sama i nikt akurat nie nadjeżdżał z przeciwnego kierunku.

Zgłoszenie do PSP Wołów trafiło  o godz. 12.37. Do działań wysłano 3 zastępy PSP Wołów i OSP Brzeg Dolny. Jak mówi nam st. kpt. Paweł Gibek z wołowskiej Straży Pożarnej, strażacy wydobyli uwięziona w aucie i przekazali pogotowiu ratunkowemu. Straty spowodowane uszkodzeniem auta wyniosły ponad

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin