Zdaj prawko w Miliczu!

Zdaj prawko w Miliczu
O stresie egzaminu na prawo jazdy pisać za wiele nie trzeba. Niektórzy przyszli kierowcy woleliby zdawać praktyczną jego część w mniejszych miejscowościach, bez ruchu tramwajów czy skomplikowanych skrzyżowań. Będzie to możliwe, jeśli na taki egzamin zapiszą się do Milicza.

Obecnie mieszkańcy naszego powiatu  zazwyczaj zdają egzaminy we Wrocławiu lub Legnicy. Od zawsze w kręgach przyszłych kierowców mówiono, że w Legnicy jest łatwiej, bo mniejszy ruch, nie ma tramwajów. Ci, którzy wiedzą, że często będą jeździć po Wrocławiu wybierają właśnie to miasto, aby nabrać doświadczenia. Od 20 lipca mamy inną alternatywę- Milicz. Miasto powiatowe, oddalone od nas  niewiele ponad 60 km może stać się konkurencyjne dla Wrocławia i Legnicy w kontekście egzaminu na prawo jazdy.

Z informacji uzyskanych od pracownika WORD Milicz wynika, że zdawanie egzaminów na tamtym terenie wśród osób spoza powiatu milickiego cieszy się sporym zainteresowaniem. Jest zbyt wcześnie, aby mówić o zdawalności, statystyki będą ukazane po zakończeniu bieżącego roku kalendarzowego. Termin czekania na egzamin trwa od kilku do kilkunastu dni.

Wszelkich informacji odnośnie procedur egzaminacyjnych można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer telefonu 71 758 57 90 lub na stronie www.wordjg.pl.