Regulamin portalu

 

Regulamin komentarzy na stronie internetowej www.kuriergmin.pl.

  1. Gość portalu www.kuriergmin.pl ma prawo publikować komentarze do artykułów i robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja Kuriera Gmin nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez gości portalu.
  2. Komentarze dodawane przez gości mają na celu prowadzenie merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonego artykułu, bądź problemów z nim związanych. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez gości portalu treści niezgodnych z prawem, nawoływania do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej bądź promujących agresję i przemoc.
  3. Niedopuszczalne jest umieszczenie komentarzy zawierających w sobie treść wulgarną, obraźliwą, powszechnie uznaną za naganną.
  4. Niedopuszczalne jest umieszczanie komentarzy będących spamem, zawierających materiały reklamowe bądź promocyjne.
  5. Redakcja portalu www.kuriergmin.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia zamieszczonych komentarzy bez podania przyczyny.
  6. Goście umieszczający komentarze na stronie www.kuriergmin.pl i naszym funpage’u facebook,  jednocześnie wyrażają zgodę na ich udostępnienie w Tygodniku Kurier Gmin.

Prosimy o nieumieszczanie komentarzy zawierających zastrzeżenia do redakcji portalu www.kuriergmin.pl. W celu skontaktowania się z redakcją należy posługiwać się adresem redakcja@kuriergmin.pl.
Redakcja portalu www.kuriergmin.pl.