Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w Brzegu Dolnym

archiwum
Będzie to najbardziej prestiżowy turniej. Towarzyszyć mu będzie profesjonalna oprawa muzyczno – widowiskowa. Impreza czeka nas już 25 czerwca.

Do Brzegu Dolnego zjedzie ponad 250 zawodników i zawodniczek z Czech, Niemiec i z okolic Dolnego Śląska. Impreza rozpocznie się występem tanecznym grupy Fit Style z Brzegu Dolnego. Od godziny 9.00 do 16.00 cały czas będą trwały walki dzieci i młodzieży w wadze 20-95 kg.

Około godziny 17 rozpocznie się GALA WIECZORNA. Przewidziane są dwie walki w zapasach, dwie w sumo oraz pięć walk w MMA. Walki te, dostarczą mieszkańcom i wszystkim gościom niezapomniane wrażenia, bo odbywać się będą w  oświetlonej “ringo-klatce”.

Po co to wszystko? Przecież dzieci jeżdżą na turnieje, zawody i zdobywają medale? – Odpowiedź jest prosta – mówią organizatorzy turnieju. – Kiedyś Brzeg Dolny słynął ze świetnych zapaśników, była to liczna i silna ekipa, doceniano ich – mówi Robert Wierzchowski, główny organizator i sponsor imprezy. – Teraz również jest wielu zdolnych chłopców i dziewcząt, osiągają świetne wyniki, ale cały czas trzeba je zachęcać, wyzwalać w nich wolę walki, kształtować w nich charakter tak bardzo potrzebny w dzisiejszych czasach. Trzeba im pokazać kierunek w którym mogą podążać, radość w wygrywania i możliwości jakie z tego płyną. Można narzekać, że w dzisiejszych czasach, dzieci, młodzież jest trudna, rozrabiają, sięgają po różne używki lub godzinami siedzą przed komputerem czy telewizorem, ale to wszystko jest wynikiem nudy, braku celu.

Sekcja Zapaśnicza ma świetnego trenera (Adrian Czech), u którego widać pasję i zaangażowanie. Podchodzi indywidualnie do każdego dziecka, i za to jest uwielbiany. I właśnie to w 90% zadecydowało o tym, aby zorganizować turniej, którego głównym celem będzie zebranie pieniędzy na wyjazd dzieci na obóz letni.

Wiele firm już zaoferowało wsparcie finansowe  imprezy: firma ALUMEX Mirosław Urbaniak i Grzegorz Janasik, PHU Auto-Części Marta Witiak-Czupryna, LUKSA Łukasz Sąsiada, Żak-Ant Paulina Żak Dudek, Agencja Reklamowa SMART Paweł Łukojko. A także osoby prywatne: Waldemar i Alicja Żak, Katarzyna i Łukasz Urbańscy i trener Adrian Czech.

Firmy dalej mogą zgłaszać swoją chęć pomocy w organizacji turnieju.

Patronat medialny nad impreza objęła TVP3 i Radio Eska, w którym będzie można wygrać dwa VIP-owskie zaproszenia na Galę Wieczorną. Podczas gali wystąpią zawodnicy dolnobrzescy, ale również z TEAMU Łukasza Borowskiego. Na razie jednak nie zdradzamy nazwisk.

Podczas imprezy przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci oraz całych rodzin. Serdecznie zapraszamy Wszystkich, którzy mają ochotę przeżyć “Coś” ciekawego. 

NR KONTA DO WPŁAT dla sponsorów

BZ WBK 92 1090 2499 0000 0006 2800 0025

koniecznie z dopiskiem

-sekcja Zapasy i Sumo

-turniej zapaśniczy

Kontakt telefoniczny 570 326 355 Robert Wierzchowski – główny sponsor i organizator imprezy.