Pewne zwycięstwo i zaproszenie na ligowe spotkanie

Pierwsze zwycięstwo w II rundzie eliminacji Pucharu Polski okręgu wrocławskiego odnieśli nasi zawodnicy we wczorajszym meczu z A-klasową Spartą Miłcz – informuje Miejski Klub Piłkarski Wołów. Publikujemy relację klubu ze spotkania.

Mecz przez pierwsze 60 minut przyniósł jedynie jedną bramkę, którą przed przerwą zdobył Krystian Włodarczyk. W 60 minucie trener Piotr Bolkowski dokonał kilku zmian, które przyniosły zamierzony skutek. W 66 minucie spotkania składną akcję całego zespołu skutecznie wykończył Kamil Aramowicz. Następnie Daniel Kamiński mocnym strzałem z narożnika pola karnego pokonał bramkarza zespołu Sparty. Dwie minuty później Kamil Żbik skutecznie egzekwował rzut karny, a tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego ten sam zawodnik strzelił swoją drugą bramkę w meczu.
W barwach MKP pierwszy mecz rozegrał 16-letni bramkarz, Tymoteusz Seweryn, wypożyczony z opcją wykupu ze Śląska Wrocław.

W sobotę, 22.08 o godzinie 17:00 MKP rozegra mecz ligowy z Piastem Żerniki Wrocław

Sparta Miłcz – MKP Wołów 0:5 (0:1)