Zawodnicy z Lubina odwiedzili podstawówkę w Wińsku

Szkołę Podstawową w Wińsku odwiedzili piłkarze ręczni Zagłębia Lubin – Jakub Adamski i Mikołaj Borowczyk. Przyjechała z nimi też Małgorzata Mączka, która jest częścią drużyny Metraco Zagłębie Lubin. Co tam robili?

W środę, 12 listopada podstawówka z Wińska rozpoczęła cykl spotkań “Dzień Miedziowych”. Było to pierwsze z trzech spotkań z zawodnikami lubińskich drużyn. Jako pierwszych zaproszono członków drużyn piłki ręcznej Zagłębia.

Na gości czekało prawie 200 uczniów. Przywitano ich głośnym skandowaniem „Zagłębie, Zagłębie!”. Zawodnicy podczas wizyty m.in. odpowiedzieli na pytania od publiczności oraz rozdali wiele autografów. Poza tym przeprowadzono też pod ich okiem zajęcia z Wychowania Fizycznego. Uczniów zaproszono również na mecz Miedziowych z MKS-em Energą Kalisz.

Nauczyciele i uczniowie zapewniali nas, że przyjadą na nasz mecz i liczymy na równie głośny doping, jak podczas dzisiejszej akcji. Dziękujemy za miłe przyjęcie i super organizację. Czekamy już na kolejne spotkania z uczniami z Wińska – mówi Jakub Adamski, zawodnik Zagłębia Lubin.

Zobacz wideo z wizyty: