Umawiał się z 13- latką na sex

Umawiał się z 13 latką na sex

Cała Polska żyje zatrzymaniem mężczyzny spod Wołowa, który umawiał się z 13 latką na sex. Dziś Prokuratura Rejonowa w Oleśnicy potwierdziła Kurierowi Gmin, że został on zatrzymany na 48 godz. -Prowadzone są czynności -przekazuje Arleta Pawłowska, zastępca prokuratora rejonowego w Oleśnicy.

Mężczyzna został  zatrzymany dzięki prowokacji znanego wrocławskiego “łowcy pedofili” Krzysztofa Dymkowskiego. Ten jak przekazuje, dzięki jego prowokacji i współpracy z policją udało mu się zatrzymać kolejnego pedofila.

Dymkowski na jednym z portali zaczął pisać z mężczyzną, podając się za 13-letnią dziewczynkę. Robił to zresztą nie pierwszy raz i kilkakrotnie faktycznie udało mu się razem z policją złapać przestępców na gorącym uczynku. W ubiegłym tygodniu tym sposobem zatrzymano mężczyznę z Miękini.

Jak przekazała nam Arleta Pawłowska, zastępca prokuratora rejonowego z Oleśnicy, mężczyzna został zatrzymany na 48 godzin. – Obecnie trwają czynności sprawdzające – przekazuje. Więcej informacji we wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin.